هر رأی یک موشک به قلب دشمن؛ درخواست سردار حاجی‌زاده و رئیس سازمان بسیج برای حضور مردم در انتخابات/ جابه‌جایی صندوق‌های رای توسط بالگردهای هوانیروز

مهر نوشت: فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: هر رای یک موشک به قلب دشمن است.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم یادواره شهدای نیروی زمینی سپاه پاسداران و شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در ستاد نیروی زمینی سپاه برگزار شد، اظهار داشت: اگر مردم ایران می‌خواهند انتقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دشمن بگیرند، همگی فردا در انتخابات شرکت کنند.

وی ادامه داد: آمریکا و دشمنان ایران برنامه‌ای را که برای سوریه و یمن پیاده کردند، به شیوه‌ای گسترده‌تر برای ایران اسلامی در نظر داشتند و اگر نبودند شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ایران امروز شاهد امنیت در کشور نبودیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید با تمام قوا این امنیت حاصل شده از خون شهدا را حفظ کنیم.

سردار حاجی زاده در پاسخ به این سوال که فردا انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود، افزود: پس از شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همه مردم ایران خواستار انتقام سخت از دشمن شدند حال امروز وقت آن رسیده است تا همه مردم از هر جناح و مذهبی و با هر دیدگاهی در این انتخابات شرکت کنند، زیرا هر رای آن‌ها موشکی به قلب دشمن است.

جابه‌جایی صندوق‌های رای توسط بالگردهای هوانیروز

امیر سرتیپ دوم یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در این باره اظهار کرد: در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات مجلس شورای اسلامی و زمینه سازی حضور همه آحاد مردم در تعیین سرنوشت خود و با درخواست وزارت کشور، ۱۹ فروند از بالگردهای هوانیروز ارتش در ۱۵ استان، به جابجایی صندوق های رای خواهند پرداخت.

به نوشته ایسنا، امیر سرتیپ دوم قربانی افزود: با توجه به شرایط بارندگی در برخی استان‌ها و همچنین صعب‌العبور بودن برخی از مناطق کوهستانی، این بالگردها، صندوق‌های رأی را جابجا خواهند کرد تا همه مردم عزیز به راحتی در انتخابات شرکت کنند.

فرمانده هوانیروز تاکید کرد: بالگردهای هوانیروز ارتش از امروز در اختیار استانداری های استان‌های مشخص شده قرار می‌گیرند و تا پایان ماموریت در اختیار استانداری‌ها در خصوص جابجایی صندوق‌های رأی قرار خواهند داشت.

دعوت رئیس سازمان بسیج برای حضور در انتخابات

سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در پیامی از مردم برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت قهرمان ایران!

روند حوادث کشور و قرائن آشکار و پنهان؛ جملگی حکایت از آن دارند که آمریکا و اذناب داخلی شیطان بزرگ، در یک همپیمانی آشکار طی سالهای اخیر به قصد ایجاد فشاری تاریخی برگُرده مستضعفین، در پی مأیوس ساختن ولی نعمتان حقیقی انقلاب از جمهوری اسلامی اند!

به نحوی که در تصور خام و احمقانه خویش گمان می کنند اگر یک جریان سیاسی واداده و آمریکاپرست، اقتصاد کشور را به نیابت از آمریکا تعمداً فلج نماید مستضعفین ایران و جهان دست از حمایت از انقلاب اسلامی خواهند شست!

حال آنکه هنوز نمی دانند مستضعفین عالم، انقلاب را همچون فرزند خویش از خون و جان خویش عزیزتر می شمارند و تا پای جان از انقلاب اسلامی حمایت خواهند کرد.

اینجانب به عنوان خادم بزرگترین تشکیلات مستضعفین جهان، یکایک ملت ایران خصوصا ده‌ها میلیون همرزم بسیجی‌ام را بدینوسیله به حضوری دشمن شکن و وحدت آفرین در راستای تشکیل مجلسی قوی و در خور شأن ایران بزرگ، پای صندوق‌های رأی دعوت می نمایم و امید آن دارم که به فضل الهی تشکیل مجلسی پاسخگو و مردمی، گره گشای دردها و محرومیت‌های مستضعفان و ولی نعمتان راستین انقلاب باشد.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

۲۱۷۲۱۴

کد خبر 1355006

برچسب‌ها