بهتر است حسینی و رحمتی به فکر کیفیت فوتبال‌شان باشند

خبر ورزشی نوشت: هادی طباطبایی سنگربان اسبق استقلال گفت: بازی با الاهلی به شکلی دنبال شد که اتفاقات به نفع استقلال رقم نخورد.

هادی طباطبایی سنگربان اسبق استقلال به رغم شکست آبی‌ها مقابل الاهلی عربستان اعتقاد دارد شاگردان فرهاد مجیدی از گروه خود صعود می‌کنند. به بهانه دیدار استقلال مقابل حریف عربستانی با شیر کپنهاگ همکلام شدیم.


بازی استقلال – الاهلی را چطور دیدید؟
بازی با الاهلی به شکلی دنبال شد که اتفاقات به نفع استقلال رقم نخورد. این در حالی است که واقعاً بچه‌ها به رغم کمبودهای فنی استحقاق پیروزی در کویت را داشتند. الاهلی هم تیمی نبود که بتواند برای استقلال دردسرساز شود. باید توجه داشت امتیازهای از دست رفته نقش پررنگی در صعود یا عدم صعود به مرحله بعدی بازی‌ها دارد، اما با این حال می‌گویم استقلال از گروه صعود می‌کند.


به کمبود بازیکن و خالی بودن دست مجیدی اشاره کردید. نبود این بازیکنان را تا چه حد تأثیرگذار می‌دانید؟
خب شما نگاه کنید وقتی هشت بازیکن تأثیرگذار به دلایل مختلف در تیم حضور نداشته باشند، تغییر و تحولات زیادی باید انجام داد و فرهاد مجیدی به رغم این مشکل پیش رو تیمش در مجموع تیم برتر میدان بود.


عملکرد حسینی را چطور ارزیابی می‌کنید به ویژه آن که در چند روز گذشته اتفاقات حاشیه‌ای بین او و سیدمهدی رحمتی رخ داد؟
در هر صورت این‌گونه حاشیه‌ها بر تمرکز هر دو طرف ماجرا تأثیرات نامطلوبی خواهد گذاشت و باعث بر هم خوردن تمرکز آن‌ها خواهد شد و این اتفاق منجر به ضرر و زیان نزد هر دو خواهد شد. در این میان یکی بیشتر ضرر می‌کند و دیگری شاید کمتر. با توجه به این که هر دو سنگربان در بازی‌های آسیایی حضور دارند بهتر است به فکر کسب امتیازات لازم در این مسابقات باشند و کمتر به این جریانات ورود کنند. من فکر می‌کنم باید با تمرکز و آرامش بیشتر به فکر کمک کردن به تیم‌های‌شان باشند.

توصیه‌ای به آن‌ها ندارید؟
حسینی و رحمتی از گلرهای خوب این فوتبال هستند. رحمتی سال‌هاست در بهترین و بالاترین سطح ظاهر می‌شود و بازیکن بزرگی است و حسینی نیز در آغاز راه است و کارهای زیادی باید در فوتبال انجام بدهد و بهتر است این دو به دنبال خوشنامی در کنار کیفیت خوب فنی خود باشند تا در اذهان از آن‌ها یاد نیک به جا بماند.


حتماً خبر دارید سعید رمضانی سرپرست استقلال به نشانه اعتراض همراه تیم به کویت نرفت!
اجازه بدهید در خصوص وضعیت و شرایط باشگاه در روزهای آینده حرف بزنیم چرا که فعلاً خارج از کشور هستم. بگذارید با اشراف بیشتر در خصوص جریانات باشگاه و چرایی نرفتن سعید رمضانی همراه تیم صحبت کنیم.

255 41

کد خبر 1355040

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =