آمادگی 71 صندوق برای اخذ آرای مردم چرداول

 فرماندار چرداول گفت: ۷۱ صندوق ثابت و سیار برای جمع‌آوری آرای مردم این شهرستان در دوم اسفند در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ایلام، الیاس فتاحی در گفت و گویی اظهار داشت: مردم شهرستان چرداول در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آرای خود را  در ۷۱ صندوق ثابت و سیار خواهند ریخت که از این تعداد ۴۰ صندوق ثابت و ۳۱ صندوق دیگر سیار است.
وی یادآور شد: این تعداد شعب اخذ رای به ترتیب بخش مرکزی ۲۷، بخش هلیلان ۱۸، بخش زاگرس ۱۱ و بخش شباب ۱۵ صندوق است که نسبت به دوره گذشته انتخابات ۲ صندوق اضافه شده است.
فرماندار چرداول اضافه کرد: تعداد بیش از ۲ هزار نفر بعنوان عوامل برگزاری انتخابات شامل اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای نظامی و انتظامی و خدماتی کار برگزاری انتخابات این دوره را برعهده دارند که برای هر صندوق تعدادی قریب بر ۲۵ نفر در نظر گرفته شده است.
فتاحی تاکید کرد: بر اساس آمار جمعیتی بیش از ۴۴ هزار نفر از مردم این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند که در این دوره بیش از چهار هزار نفر بعنوان رای اولی برای اولین بار رای خود را در صندوق شعب اخذ رای خواهند ریخت.
وی اضافه کرد: با همکاری تمام عوامل اجرایی انتخابات، هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی، نیروهای امنیتی و معتمدین و بزرگان زمینه برای مشارکت حداکثری مردم در این عرصه مهم فراهم شده است و با وجود سخت‌گذر و کوهستانی بودن بعضی از مناطق شهرستان تمام مردم در مناطق شهری و روستایی می‌توانند به راحتی در این انتخابات مهم  شرکت کنند.
وی بر فراهم بودن تمام امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و امنیت کامل برای برگزاری انتخابات باشکوه مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند تاکید کرد.

48

کد خبر 1355053

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =