فعالیت 7 شعبه اخذ رای ویژه اقلیت زرتشتی در استان یزد

دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: با توجه به اینکه بخشی از شهروندان استان یزد پیرو اقلیت دینی زرتشتی هستند، هفت شعبه ثبت نام و اخذ رای برای این اقلیت در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ «محمدعلی شاه حسینی» در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان یزد، اظهار کرد: چهار شعبه اقلیت زرتشتی در شهرستان یزد و 3 شعبه در شهرستان های اردکان، تفت و میبد دایر شده است.
وی با بیان اینکه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی الزامی به استفاده از استامپ برای ثبت اثر انگشت در زمان رای دادن نیست؛ افزود: این اقدام در راستای حفظ سلامت مردم و پیشگیری های لازم بهداشتی صورت گرفته است که توسط شورای نگهبان به تایید رسیده است. 
شاه حسینی تصریح کرد: در این دوره نزدیک به ۴۰ هزار رای اولی در انتخابات استان یزد حضور خواهند داشت که پیش بینی می کنیم ۱۰۰ درصد این افراد در انتخابات حضور داشته باشند و مشارکت مطلوبی را از خود نشان دهند.
دبیرستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه در حال حاضر تبلیغات در شبکه های اجتماعی ممنوع و غیر مجاز است، خاطرنشان کرد: در صورتی که مردم تخلفاتی را مشاهده کردند در ابتدا به نمایندگان فرمانداران در شعبه اعلام و در صورت عدم بررسی به ستاد های انتخابات شهرستان ها و استان اعلام کنند.

48

کد خبر 1355261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =