انتخابات در استان یزد تا ساعت۲۰ تمدید شد

دبیر ستاد انتخابات استان یزد از تمدید دوساعته زمان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد خبرداد و گفت: فرایند اخذ رای از مردم تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ «محمدعلی شاه حسینی» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بعد از ساعت ۲۴ هیچگونه اخذ رایی در شعب انجام نمی شود؛ تاکید کرد:  در قانون انتخابات تصریح شده است که انتخابات در روزجمعه برگزار می شود به همین دلیل  بعد از این ساعت سامانه قفل می شود.
شاه حسینی تصریح کرد: مردم و رسانه های توجه داشته باشند که بعد از پایان رای گیری نتایج توسط فرمانداران مراکز حوزه انتخابیه و ستاد انتخابات استان اعلام می شود و هیچ نتیجه ای به غیر از این نتایج مورد استناد نیست.
دبیرستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه هیچ فردی از اعضای شعب اخذ رای حق بازگشایی صندوق ها را تا اتمام زمان انتخابات ندارند؛ گفت: صندوق ها بعد از اینکه پایان انتخابات توسط استاندار محترم اعلام شد قابل بازگشایی است و زمان آن در همه استان مشترک خواهد بود. 
وی در پایان  از برندگان انتخابات خواست تا با داشتن سعه صدر به قوانین و مقررات پای بند باشند و وفاق و همدلی را در جامعه رواج دهند.

۴۶

کد خبر 1355359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =