استقبال مردم از عصر امروز نسبت به صبح بیشتر شد /آمار مشارکت کشوری اعلام می‌شود

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: موسوی گفت: روند رای گیری در ۳۰ استان انتخابات همچنان به دلیل حضور گسترده مردم ادامه دارد.

سید اسماعیل موسوی، سخنگوی ستاد انتخابات کشور، درباره ادامه یافتن روند انتخابات و رای گیری گفت: در بسیاری استان‌ها به جز چهار محال بختیاری که به دلیل دو مورد خاص در در تمدید زمان رای گیری تصمیم جدیدی اتخاذ شد در دیگر استان‌ها زمان رای گیری تمدید شده چرا که با استقبال مردم مواجه شده است.

او ادامه داد: روند رای گیری در ۳۰ استان انتخابات همچنان به دلیل حضور گسترده مردم ادامه دارد. قطعا استقبال مردم نسبت به صبح بیشتر شده است.

استاندار تهران: تلاش می‌کنیم مردم در ساعات قانونی رای خود را بدهند

همچنین در ادامه بازدید مسئولین استانداری تهران از روند برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری انوشیروان محسن بندپی استاندار تهران در حوزه انتخابات شهرستان شهریار (در مدرسه پسرانه معلم) حاضر شد.

بنا به گزارش فارس وی در حاشیه بازدید از شعبات شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران گفت: خبری از آخرین آمار شرکت کنندگان ندارم، قرار بر این است که آمار مشارکت توسط وزیر کشور اعلام شود نه منبع دیگری و به صورت کشوری به اطلاع مردم برسد.

بندپی درباره تخلفات انتخاباتی گفت: تخلف مشهودی که روند انتخابات را مختل کند گزارش نشده و انتخابات در حال انجام است.

وی ادامه داد: ۳۱۱ شعبه انتخاباتی در شهریار وجود دارد که بیش از ۳۰۰ شعبه در شهریار استقرار دارد.

استاندار تهران با اشاره به مشارکت مردم نسبت به دوره گذشته اظهار کرد: در اکثر مواقع در استان تهران از ساعت ۵ الی ۶ فعالیت شروع می‌شود به طوری که تا ۱۲ شب تمدید شد و تلاش می‌کنیم مردم در ساعات قانونی رای خود را بدهند.

۲۱۷۲۱۵

کد خبر 1355378

برچسب‌ها