انتخابات در خراسان شمالی با سلامت کامل برگزار شده است

استاندار خراسان شمالی گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری با سلامت کامل برگزار شده است.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان شمالی ، محمد علی شجاعی در جمع خبرنگاران در تاریخ دوم اسفندماه در محل مسجد امام رضا(ع) اظهارکرد: مردم شهیدپرور خراسان شمالی مانند همیشه با حضور پرشکوه در پای صندوق‌های رأی، اقتدار خود را به رخ جهانیان کشیدند.

وی با اشاره به اینکه از ساعت هشت صبح از هشت شهرستان استان بازدید شده است، افزود: بازدید از حوزه‌های مختلف انتخابیه انجام شده است و از ساعات اولیه مردم استان حضور پرشکوهی داشتند و به درخواست استان‌ها زمان رأی دهی تا ساعت ۲۰ تمدید شده است.

شجاعی ادامه داد: با بازدیدهای انجام شده، شعبه‌ها با مشکلی مواجه نبوده‌اند و اطمینان داریم انتخابات در سلامت کامل برگزار شده است.

وی در رابطه با شرایط شعبه‌های صعب‌العبور، تصریح کرد: از دو هفته قبل شرایط شعبه‌های صعب‌العبور بررسی شده است و تدارکات لازم برای مقابله با هرگونه مشکلی دیده شده بود.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید براینکه دو فروند بالگرد در بجنورد در حالت آماده باش بوده‌اند، اظهار کرد: از روز گذشته تعرفه‌های انتخابات در شعب صعب‌العبور در اختیار مسئولان شعب قرار گرفت و تاکنون نیز مشکلی در شعب صعب‌العبور وجود نداشته است.

وی در رابطه با مشارکت مردم استان در انتخابات، بیان کرد: مشارکت مردم در انتخابات کمتر از موارد دیگر در انتخابات نبوده است و مردم حضور پررنگی داشته‌اند.

۴۶

کد خبر 1355427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =