پلمپ یک داروخانه در اردبیل به دلیل گران فروشی

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: یک داروخانه فعال در مرکز اردبیل به دلیل گران فروشی پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، محسن ارزنلو عنوان کرد: با توجه به افزایش نظارت‌ها برای جلوگیری از هر گونه گران فروشی دارو یا اقلام مرتبط داروخانه‌ها صبح امروز یک داروخانه در مرکز استان اردبیل به دلیل گران فروشی و همچنین فروش برخی از داروهای خارجی غیرمجاز پلمب شد.

وی در خصوص گران فروشی ماسک در برخی از مراکز با توجه به ظهور بیماری کرونا در کشور نیز گفت: در تأمین ماسک در استان مشکلی نداریم اما از مردم تقاضا می‌شود که در صورت هر گونه فروش ماسک با قیمت بالا از خرید اجتناب کرده و موارد را سریعاً به مراکز نظارتی اطلاع دهند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: بایستی تأمین کنندگان و توزیع کنندگان اقلام بهداشتی از فاکتورهای رسمی استفاده کنند و در این خصوص با هر گونه سو استفاده کنندگان از شرایط خاص موجود برخورد شدید قانونی انجام خواهد شد.

ارزنلو بر لزوم توجه به مسائل بهداشتی در پی شایع شدن بیماری کرونا در برخی از شهرهای کشور نیز تأکید کرد و گفت: عدم حضور در مکان‌های شلوغ برای افرادی که از سیستم ایمنی ضعیفی برخوردار هستند، شستشوی صحیح و مرتب دست با آب و صابون و همچنین دست ندادن از موارد مهم برای پیشگیری از ابتلاء به بیماری کرونای جدید است.

46

کد خبر 1355597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =