مراسم اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی البرز برگزار می شود

مراسم اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی البرز در سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می شود.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز ، ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افزود : مراسم اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی البرز چهارشنبه  ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می شود.این برنامه ملی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و افزایش مطالعه در بین کودکان و نوجوانان طراحی گردیده است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با راه اندازی ۵۷۹ باشگاه کتابخوانی و فعالیت های کتابخوانی در قالب های تعریف شده حضوری فعال در اجرای این برنامه ملی در البرز داشته است.  
وی ضمن ابراز امیدواری برای تاثیرگذاری این برنامه ملی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان البرز از همه دستگاه ها، تسهیلگران و عوامل اجرایی این برنامه به ویژه ادارات آموزش و پرورش و مدیران مدارسی که در اجرای جام باشگاه های کتابخوانی البرز با این اداره کل و ادارات تابعه مشارکت داشته اند تقدیر و تشکر کرد.  
گفتنی است در مراسم اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی البرز از تسهیلگران برتر و عوامل اجرایی و برگزیدگان این برنامه ملی تجلیل خواهد شد.

48

کد خبر 1355728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =