آنتونی استوکس در مسیر کرار و گادوین منشا

مدیران پرسپولیس بدون توجه به سابقه مهاجم حاشیه ساز خود، اکنون با مرخصی به او درگیر یک چالش بزرگ شده‌اند.

به گزارش ورزش سه، پرسپولیسی‌ها که در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال تقویت خط هجومی خود بودند، در انتقالی هیجان برانگیز موفق به جذب آنتونی استوکس شدند. مهاجمی در قواره ستاره‌های سطح اول فوتبال آسیا که سابقه فنی درخشانی در کارنامه داشت و البته طی این مدت در صدر اخبار مربوط به حواشی چه در رسانه‌های اروپا و چه در مدت حضورش در تراکتور و رسانه‌های داخلی قرار داشته است.

با این حال مدیران پرسپولیس با ادعای اینکه با عقد قراردادی که تمامی جوانب را در آن سنجیده‌اند، آنتونی استوکس سرکش را سرخپوش کردند. نیمکت نشینی او طی دیدارهای اخیر به دلیل مشکل بدنی اما با یک تصمیم استراتژیک همراه شد؛ اهدای مرخصی در دبی به عنوان یکی از مراکز تفریحی جهانی در قاره آسیا.

با اینکه تدبیر فنی و حرفه‌ای این بود که بازیکن ناآماده سرخپوشان در آستانه دیدار حساس مقابل سپاهان با حضور به موقع در تمرینات در روند بدنسازی و تمرینات قرار گیرد، باشگاه (مدیریت، کادرفنی و سرپرست) با مرخصی به یکی از حاشیه سازترین بازیکنان خود موافقت کرد. حاصل این مرخصی که به بهانه دیدار با فرزند بود، انتشار تصاویری باورنکردنی چه در صفحه شخصی این بازیکن و چه دوستانش با حضور در اماکن غیرموجه بود.

موضوع اما اینجاست که باشگاه بر اساس چه تدبیری اقدام به اهدای مرخصی به بازیکن خود کرده که کارنامه‌اش طی این سال‌ها سرشار از حواشی و جنجال‌ها و البته پرونده‌ بوده است. باشگاه پرسپولیس کاملا می‌توانست سرنوشت خود پیش از اهدای این مرخصی را با نگاهی به زمان حضور کوتاه مدت او در تراکتور مورد بررسی قرار دهد. بازیکنی که بارها بعد از مرخصی‌هایش با تاخیر در اردوگاه تراکتور حاضر شده بود و در نهایت نیز بدون توجه به قراردادش، از جمع تبریزی‌ها جدا شده بود.

رفتار بازیکنی مثل آنتونی استوکس یادآور اتفاقاتی است که پیش از این فوتبال ایران با حضور بازیکنانی همچون کرار جاسم، گادوین منشا و ... شاهد آن بوده است. بازیکنانی بدون توجه به رفتار حرفه‌ای و ایجاد حواشی بزرگ خاطره تلخی از خود به جا گذاشته‌اند. باشگاه پرسپولیس اما مدعی است در بندهای قرارداد خود شرایطی شکل داده که با در نظر گرفتن آن استوکس با جرایم بزرگی مواجه خواهد شد. با این حال حتی جرایم مالی نیز در این شرایط نمی‌تواند در آستانه بازی بزرگ و سرنوشت ساز با سپاهان، آسیب احتمالی ناشی از عدم حضور و همراهی او را جبران کند.

باشگاه پرسپولیس بعد از خلف وعده اولیه آنتونی استوکس برای بازگشت به جمع سرخپوشان در روز جمعه، مدعی شده بود او اعلام کرده که روز شنبه به تهران بازخواهد گشت. موضوعی که بار دیگر محقق نشد و در نهایت همچنان هواداران این تیم در انتظار بازگشت این مهاجم سرکش ایرلندی هستند و باید دید در صورتی که او بازگردد نیز با چه واکنشی همراه خواهد شد و آیا در مراحل بعدی و مرخصی‌ها باید بار دیگر منتظر یک جنجال و حاشیه دیگر از سوی او بود یا اینبار مدیریت خواهد شد.

43 43

کد خبر 1355833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =