باشگاه پرسپولیس: اگر بازی در تهران بود سپاهان همین نظر را داشت؟

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس نسبت به مواضع باشگاه سپاهان مبنی بر برگزاری دیدار با پرسپولیس در حضور تماشاگران برخلاف تصمیم مسئولین برای مبارزه با ویروس کرونا اعتراض کرد. 

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات مدیرعامل باشگاه سپاهان که خواستار لغو دیدار پرسپولیس و سپاهان شده بود، اظهار کرد: مسئولین برای مبارزه با کرونا در ورزش با جمع بندی همه مسائل به این نتیجه و تصمیم واحد رسیده اند که سه مسابقه لیگ برتر در روزهای یکشنبه بدون تماشاگر برگزار شود. این یک تصمیم کلی است  و مختص یک تیم نیست اما متاسفانه مسئولین باشگاه سپاهان  نمی خواهند قانون اجرا شود و مدام مخالفت خود را با این موضوع اعلام می دارند.
وی تصریح کرد: باید احترام به تصمیمات کلان و مهم را در دستور کار قرار داد و  طبق تصمیم کلی مسوولان بازی های فردا بدون حضور تماشاگران باید برگزار شود. این بازی اگر در تهران هم برگزار می شد نیز بدون تماشاگر بود کمااینکه این تصمیم برای کلیه بازی های فردای لیگ برتربوده و برخی اظهاراتی که درباره چنین مسائلی شنیده می شود جای تعجب دارد.
وی ادامه داد: آقای سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم در جلسه هماهنگی طی تماسی بر لزوم برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران تاکید کرده‌اند. باشگاه سپاهان نسبت به این موضوع اعتراض دارد. انها صراحتا می گویند یا بازی با تماشاگر برگزار یا لغو شود و این پذیرش برگزاری بازی با حضور تماشاگر  در شرایطی که بنا بر نظر مسوولان باید بازی های فردا  بخاطر جلوگیری از شیوع بیماری کشنده و خطرناک کرونا بدون تماشاگر برگزار شود جای تعجب بسیار دارد. ایا اگر بازی در تهران بود هم چنین نظری داشتند؟ چرا باید گفت یا با تماشاگر و یا لغو بازی؟ آیا نباید سلامت مردم بر هر چیزی ارجح باشد. در این شرایط آیا رواست تماشاگران دو تیم و دیگر بازی ها در کنار هم و روی سکوها بازی ها  را تماشا کنند و خیلی راحت سلامت و  جان شان در خطر قرار گرفته و دچار مخاطره و  اسیب های جبران ناپذیر شوند.
وی افزود: از برخی مسائل و اتهامات واهی که مطرح می شود و متاسفانه با انها برخوردی هم صورت نمی گیرد متعجبیم. نیاز به گفتن حقایقی که چون روز روشن اشکار است هم نیست چرا که مستندات نشان می دهد تیم پرسپولیس در فصل جاری از ناحیه تصمیمات اتخاذ شده، اشتباهات داوری و برنامه مسابقات مجموعا بیش از هر تیمی متضرر شده است‌.

256 251

کد خبر 1355900

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  0 0
  بیش از هر تیمی متضرر شده؟!هههههههههههههههههههههه
 • IR ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  0 0
  بازی نکنن و سه انتیاز هم ازشن کسر شه
 • IR ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  0 0
  قطعا خیر
 • IR ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  0 0
  جواب اینکه اگر میزبان پرسپولیس بود قطعا بازی لغو میشد یا با تماشاگر برگزار میشد!
 • مهدی IR ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  0 0
  چه پوششی میدید اخبار تیم محبوبتون رو خنده داره بخدا!!!اون گفت این گفت و...خدا کنه غیر از تعصب جور دیگه هم حساب کرده باشن باهاتون!!!تیم پرسپلیس کلا همیشه خیلی متضرر شده میشه البته حق هم دارن چون اصلا باید بدون بازی بهشون جام داد
 • NL ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  0 0
  بازی در تهران بود قطعا بازی رو لغو میکردن که شما ضرر نکنین.