پروژه‌ی استحصال پسابِ تصفیه‌خانه‌ی شهرک صنعتی بروجن در آستانه‌ی بهره‌برداری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری  در جریان بازدیدِ دبیر هیأت مدیره‌ی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از روند اجرایِ پروژه‌های عمرانی در شهرک‌ صنعتی بروجن ،گفت : پروژه‌ی استحصال پسابِ تصفیه‌خانه‌ی فاضلابِ شهرک صنعتی بروجن ، در مرحله‌ی تستِ نهایی برای پیوستن به مدار بهره‌برداری قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  ؛  حمیدرضا فلاح افزود : اعتبار این پروژه بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال است که با بهره‌برداری از آن ، روزانه ۱۰۰۰ مترمکعب از پسابِ تولیدیِ تصفیه‌خانه در طرح‌های فولادی و همچنین فضای سبزِ شهرک صنعتیِ بروجن استفاده می‌شود.

فلاح خاطرنشان کرد: پس از بهره‌برداری از پروژه‌ی مذکور که دارای مختصاتی بالغ بر ۲۳ کیلومتر شبکه‌ی توزیعِ پساب ، حجم منبع ۱۰۰۰ مترمکعب و خط انتقال ۳ کیلومتر است ؛  زمینه‌ی صرفه‌جوییِ  ۲۰ درصدیِ مصرف آب در شهرک صنعتی بروجن فراهم می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری ،  بررسی مشکلات برخی از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی سفیددشت و همچنین بازدید میدانی از روندِ اجرای مدول دوّم پروژه‌ی تصفیه‌خانه‌ی فاضلابِ شهرک صنعتی شهرکرد را از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه‌ی دبیر هیأت مدیره، مشاور و مدیر حوزه‌ی مدیرعاملِ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به این استان عنوان کرد.

گفتنی است در حال حاضر ۲۹ شهرک و ناحیه‌ی صنعتی مصوب در چهارمحال و بختیاری مستقر هستند که در ۲۱ مورد ، شرایط برای واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌هایِ مختلفِ  تولیدی، خدماتی و صنفی فراهم است.

46

کد خبر 1355990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =