تشدید نظارت بر واحدهای عرضه و تولید تجهیزات بهداشتی در گیلان

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تشدید نظارت بر واحدهای عرضه ، تولید و شرکت های پخش تجهیزات بهداشتی در قالب گشت های مشترک خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین از گیلان ؛ منصور انصاری گفت :از روز گذشته،  نظارت بر واحدهای عرضه اعم از داروخانه ها  ، اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی، واحدهای تولیدی و شرکت های پخش در قالب گشت های مشترک دستگاه ها به همراه تعزیرات استان تشدید شده است.

وی محورهای این نظارت ها را نیازهای بهداشتی مردم از جمله کمبود های اقلام بهداشتی و پزشکی مرتبط با پیشگیری از ویروس کرونا ، گران فروشی و احتکار  اقلام بهداشتی شهروندان عنوان کرد.

 انصاری با بیان اینکه علاوه بر واحدهای عرضه با واحدهای تولیدی و شرکت های پخش متخلف نیز برخورد می شود ، گفت: دولت به هیچ عنوان مجوز قانونی برای افزایش خدمات و کالاها را به تازگی نداده است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفان برخورد می شود.

وی تصریح کرد: مردم، داروخانه  می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف  از واحدهای عرضه  و تولیدی و شرکت های پخش علاوه بر سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با سامانه ۱۳۵ نیز تماس بگیرید.

 شب گذشته مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان به همراه معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ومعاون اماکن نیروی انتظامی استان از حدود ۱۲ داروخانه در راستای نظارت بر بازار عرضه محصولات بهداشتی و تجهیزات پزشکی مرتبط با پیشگیری از کرونا  بازدید کرد.

48

کد خبر 1356175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =