اشتغال با رفع مشکلات صنعتگران سمنان رونق می‌گیرد

علی تشنه دل روز یکشنبه درآیین معرفی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در سالن اجتماعات این سازمان گفت: همگرایی و هم سویی تشکل ها و سازمان صنعت و معدن و تجارت استان به منظور رفع مشکلات در راستای توسعه بخش‌های مختلف لازم است.

به گزارش خبرآنلاین از سمنان ؛ به لزوم توجه بیش از پیش به درد صنعتگران سمنان، بیان کرد: برخورد متعارف و اداری درد صنعتگران این استان را حل نمی‌کند و باید نگاهی ویژه به این بخش داشت.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: بخش اعظمی از اشتغال توسط صنعت ایجاد می‌شود بنابراین توجه به وضعیت واحدهای تولیدی فعال و غیرفعال باید مورد نظر قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: جلوگیری از ایجاد مشکلات برای واحدهای تولیدی و افزایش ظرفیت تولید واحدهای از اولویت های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان است.

تشنه دل یادآور شد: صنایع کوچک از ظرفیت بالایی در اشتغالزایی برخوردار هستند که با وجود تحریم‌ها می‌توان این بخش را تبدیل به فرصتی در ایجاد اشتغال و رونق تولید کرد.

در این آیین با حضور پژمان قربانی مدیرکل هماهنگی امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، از زحمات بهروز اسودی قدردانی و تشنه دل به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان معرفی شد.

۲ هزار و ۴۰۰ واحد صنعتی و سه هزار و ۷۰۰ پروانه بهره برداری در حوزه صنعتی در کنار ۶۴۰ معدن فعال از جمله ظرفیت‌ها استان سمنان است.

48

کد خبر 1356181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =