۱ نفر
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
باز هم از استوکس خبری نشد!

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس طبق پیش‌بینی‌ها باز هم به ایران نیامد تا جریمه سختی در انتظارش باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آنتونی استوکس همان طور که از تجربیات گذشته قابل حدس بود امروز هم از امارات به ایران بازنگشت تا باشگاه پرسپولیس به طور جدی وارد یک چالش با این بازیکن ایرلندی شود.

این بازیکن که بعد از بازی باشارجه به بهانه دیدار با فرزندش از یحیی گل محمدی مرخصی گرفته بود تا بیشتر در دبی بماند، سر موعد به تهران بازنگشت تا سرمربی سرخپوشان هم از دست او عصبانی شود و وی را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دهد.

این بازیکن که به برخی از همبازیان خود و مدیربرنامه هایش اعلام کرده بود به خاطر شیوع بیماری کرونا نمی خواهد بازگردد، امروز هم به تهران بازنگشت تا باشگاه پرسپولیس در نامه ای رسمی به مدیر برنامه های این بازیکن موارد قانونی بندهای قراردادش را متذکر شود.

باشگاه پرسپولیس در قرارداد با این بازیکن این مورد را لحاظ کرده که هر بازی که استوکس به دلیل انضباطی از دست بدهد 50 هزار دلار جریمه می شود و در هر غیبت غیر موجه در تمرین 3 الی 4 هزار دلار جریمه نقدی دارد.

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس که با مرخصی بد موقع به این بازیکن باعث شد انتقادهای زیادی را تحمل کند باید هر چه زودتر اقدامات قانونی را انجام دهد.

256 43

کد خبر 1356194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =