طرح نوروزی گشت‌های راهداری البرز تا پایان تعطیلات نوروز ۹۹ ادامه دارد

گودرز محمودی گفت: خط قرمز ما سلامت و حفظ جان مسافرین است و شرکت‌های مسافربری باید نکات ایمنی اتوبوس‌ها را در جابجایی مسافرین رعایت کنند.

به گزارش خبرآنلاین از  استان البرز ،در آستانه نوروز ۹۹ پیش از ظهر امروز یکشنبه جلسه هماهنگی سفرهای نوروزی در اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای البرز برگزار شد. 
گودرز محمودی در این نشست با اشاره به لزوم ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی، گفت: طرح ویژه تمهیدات راهداری نوروز سال ۱۳۹۹  از نیمه دوم  اسفند ماه آغاز و تا پایان  تعطیلات سال ۹۹ ادامه دارد و قدردان خدمات شبانه روزی رانندگان حمل و نقل عمومی هستم. 
 
وی افزود: ایمنی اتوبوس ها، نظارت شبانه روزی بر سامانه سپهتن و داشتن کارت سلامت و هوشمند از مهمترین اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است که تمامی شرکت های مسافربری ملزم به رعایت این نکات هستند. 
 
محمودی اظهار داشت: خط قرمز ما سلامت و حفظ جان مسافرین است و شرکت های مسافربری باید نکات ایمنی اتوبوس ها را در جابجایی مسافرین رعایت کرده و تمامی رانندگان باید هنگام اقامه نماز در مجتمع های خدماتی رفاهی توقف کنند تا مسافرین ادا فریضه نماز کنند. 
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده ‌ای استان البرز در خاتمه با اشاره به اینکه در طرح نوروزی اکیپ های گشت به طور مستمر از شرکت ها و روند ارائه خدمات به مسافرین بازدید می کنند، تصریح کرد: مسافران نوروزی در صورت داشتن هرگونه شکایت با شماره تلفن ۱۴۱  تماس و شکایات خود را مطرح کنند.

48

کد خبر 1356223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =