گل‌محمدی: تعجب کردم چرا سپاهانی‌ها به زمین نیامدند

سرمربی پرسپولیس گفت حتی تدارکات سپاهانی ها به صورت نمادین در زمین حاضر نشد که ما منتظر شروع بازی بمانیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس، پس از لغو بازی این تیم با سپاهان گفت: ما طبق برنامه از پیش تعیین شده، در ساعت ۱۴:۴۵ در رختکن بودیم و آماده برگزاری بازی بودیم و به ما گفتند که نیم ساعت به آن‌ها فرصت دهیم. حتی این نیم ساعت هم به آن‌ها فرصت دادیم. سپاهانی‌ها ۲۰ دقیقه برای گرم کردن فرصت داشتند و حتی تعدادی از بازیکنان این تیم می‌توانستند به صورت نمادین تمرین کنند اما حتی تدارکات تیم‌شان هم به صورت نمادین به ورزشگاه نیامدند. ما بیش از ۳۰ دقیقه برای آن‌ها صبر کردیم اما آن‌ها به زمین نیامدند و این باعث تعجب من بود.

او ادامه داد: ما هم دیشب فهمیدیم که بازی بدون تماشاگر است و سپاهانی‌ها هم این موضوع هم را می‌دانستند. تابع یک سری قوانین در کشور هستیم و وزارت بهداشت و وزارت کشور این تصمیم را به علت وجود ویوروس کرونا گرفتند. این دیدار حتی در تهران هم بود، باید بدون تماشاگر برگزار می‌شد و ما هم تابع آن بودیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: ما نهایت همکاری را با سازمان لیگ و سپاهان داشتیم. من نمی‌دانم چرا وقتی آن‌ها ۲۰ دقیقه زودتر رسیدند، هم به زمین نیامدند و من از این موضوع تعجب کردم. کسی از بازیکنان سپاهان و تدارکات این تیم به زمین نیامدند.

256 43

کد خبر 1356246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محسن IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
    0 0
    سپاهانیهاازترسشون کاری کردن که بازی لغوبشه تابش میگه به خاطر ازدحام تماشاگران جلوی هتل تاخیرایجادشده درصورتی که جناب سرهنگ که اسم ایشون را نمیدانم باشبکه سه فوتبال برتر زنده روی آنتن حرفهای جناب تابش راتکذیب کردندوفرمودندامنیت کاملابرقراربوده وهیچ مشکلی نبوده