دیدار مدیر سازمان بسیج رسانه خوزستان از بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

سجاد بهمئی مدیر سازمان بسیج رسانه خوزستان جهت تعاملات سازمانی با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان ۳۰ بهمن ۹۸ در دفتر سردار عباس یوسفی حضور بهم رسانید.

به گزارش خبرآنلاین از خوزستان ، سردار عباس یوسفی مدیر محترم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، ضمن ابراز خرسندی از این گونه دیدارها که در واقع بهانه ایست برای تعاملات سازمانی و خدمت به مردم، خود گویای برکات این جلسات است .

سردار یوسفی ضمن ابراز نکاتی در جهت رشد تعاملات فضای رسانه ای بین تمامی بخش ها که نیاز اساسی امروز جامعه است ،خواستار نگاه های نو رسانه ای با ابزارهای جدید که در دسترس می باشد در جهت شکوفایی و اشنایی با اهداف والای انقلاب اسلامی شدند.

سجاد بهمئی ضمن عرض تشکر از سردار یوسفی ابراز فرمودند سازمان بسیج رسانه خوزستان در راستای اهداف انقلاب اسلامی و خدماتی که در راستای تخصصی سازمانیست خدماتی به مردم عزیزمان ارائه داده است .

در همین راستا گزارشی از عملکرد سازمان بسیج رسانه خوزستان توسط مدیر بسیج رسانه خوزستان ارائه شد.

ریاست محترم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عزیزمان اعلام فرمودند : ما باید از جوانان با نگاه پیشبَرنده کارها نگاه کنیم و برای آموزش این جوانان مؤمن و علاقه مند برنامه ریزی های طولانی مدت داشته باشیم . ما دفاع مقدس را

باید با ابزار نسل امروزی به جوانان نشان دهیم . غیرت و شرافت که امتداد دفاع مقدس تا کنون است، باعث شده این انقلاب اسلامی با صلابت در مقابل تمامی جهان استکبار ایستاده که خود گویای حق بودن امتداد راه شهداست .

ایشان در این جلسه از خلوص نیت و ارادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یاد کردند و ایشان را الگویی برای نسل جوان و پویای انقلاب اسلامی دانستند و فرمودند : شهادت سردار سلیمانی خود نشانه حق بودن راه ماست و ما این راه را با تمام توان در حرکت هستیم و ان اشا الله

این راه که سعادت ما در آن است شاهد طلوع احقاق حق درجهان خواهد بود .

در پایان جلسه مصوب شد ان شالله تفاهم نامه ای بین دو سازمان در راستای اهداف سازمانی تصویب شود .

در پایان جلسه با ذکر صلوات و قرائت فاتحه برای شهدای عزیزمان جلسه به اتمام رسید.

46

کد خبر 1356417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =