وام مسکن به ۲۵۰ ایثارگر پرداخت می‌شود

وام مسکن به ۲۵۰ خانواده‌ شاهد و ایثارگر شهرستان قزوین در سال جاری پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از قزوین ؛ علی‌پناه قویدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین در جلسه شورای معاونین بنیاد این شهرستان به مسکن جامعه ایثارگران اشاره کرد و گفت: پرداخت وام ساخت و خرید یکی از راهکارهای خانه‌دار شدن این قشر معظم جامعه است.
وی افزود: هر ساله طبق سهمیه بنیاد مرکز، از طریق بانک‌های عامل وام مسکن به خانواده‌های شهدا و ایثارگران پرداخت می‌شود تا این عزیزان صاحب خانه شوند.
این مقام مسئول ادامه داد: وام مسکن براساس سهمیه به ۲۵۰ خانواده‌ شاهد و ایثارگر شهرستان قزوین در سال جاری پرداخت می‌شود که تاکنون یکصد و ۵۹ نفر برای دریافت این وام به بانک معرفی شدند.
قویدل با اشاره به حکمت کارت گفت: این کارت با هدف ارتقای رفاه اقتصادی بین یک هزار و ۲۱۹ ایثارگر شهرستان قزوین توزیع می‌شود.
وی افزود: تاکنون این کارت به یک هزار و ۵۹ ایثارگر تحویل شده و یکصد و ۶۰ مورد باقی مانده که به مرور زمان به این قشر معظم داده خواهد شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهید، اجرای این برنامه‌ها را تشریح کرد.
وی ادامه داد: یادواره شهدای اسفند ماه قزوین و حومه، نواختن زنگ ایثار در مدارس، اجرای گروه سرود، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اهدای خون کارکنان بنیاد و توزیع ۴ هزار بسته شکلات و کارت تبریک روز شهدا در بین عموم مردم از جمله این برنامه‌ها است.
گفتنی است: در این جلسه، کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص تسهیل خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران بیان کردند.

46

کد خبر 1356551

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =