سالن‌های ورزشی و مؤسسات آموزشی در قزوین تعطیل شد

مهدیخانی گفت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تمامی سالن‌های ورزشی و مؤسسات آموزشی در استان قزوین تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ قدرت الله مهدیخانی مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین با اعلام این خبر گفت: بهترین راه مقابله با بیماری کرونا رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری از بروز احتمالی آن است لذا همه باید در این بخش متمرکز شویم.
وی بیان کرد: کاهش رفت و آمد شهروندان به مراکز پر جمعیت می‌تواند از شیوع آن به شدت جلوگیری کند لذا تلاش شده است با تصمیم مدیران استان از فعالیت‌های خطرساز جلوگیری شود.
مهدیخانی یادآور شد: پس از تعطیلی مدارس و مراکز دانشگاهی استان تصمیم گرفته شد فعلاً تا پایان هفته تمامی سالن‌های ورزشی خصوصی و دولتی، استخرها، مؤسسات آموزشی، کلاس‌های زبان خارجی، موسیقی، خطاطی، خیاطی، کلاس‌های هنری، تا پایان هفته تعطیل شود.
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین افزود: همچنین اماکن تاریخی و گردشگری، تعطیل اعلام می‌شود تا از شیوع احتمالی بیماری کرونا جلوگیری شود.
وی اظهار داشت: از شهروندان انتظار می‌رود در حد امکان از حضور در مراکز پر جمعیت و مراکز خرید خودداری کنند.
مهدیخانی تصریح کرد: از مردم استان انتظار داریم با رعایت بهداشت فردی و شستشوی مداوم دست‌ها در طول روز مراقب سلامتی خود باشند تا از بروز این بیماری جلوگیری شود.

48

کد خبر 1356626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =