توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت استوکس

میزان نوشت: باشگاه پرسپولیس توضیحاتی در خصوص اتفاقات بازی این تیم مقابل سپاهان و وضعیت مهاجم پُرحاشیه خود داد.

حسین قدوسی درباره اتفاقات روز گذشته (یکشنبه) اصفهان برای بازی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اظهارات ناظر محترم بازی و شهامت و صداقتی که در صحبت‌های خود داشت و صراحت بیان و شجاع فرمانده یگان ویژه استان اصفهان، همه چیز مشخص و واضح است.
وی افزود: سپاهانی‌ها حوالی ساعت ۱۶:۲۰ به ورزشگاه آمدند و تا ۱۶:۳۰ وارد زمین نشدند. این دیگر اظهرمن‌الشمس است. ما مثل همیشه به کمیته انضباطی احترام می‌گذاریم و منتظر اعلام رای هستیم.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در این مواقع گزارش ناظر بازی تاثیر زیادی در اعلام رای دارد. ما هم منتظر هستیم کمیته انضباطی زودتر رای را صادر کند و البته رای عادلانه باشد. ما همچنین علاوه بر این مسئله پیگیر اتهامات واهی که به پرسپولیس زده می‌شود هستیم و در این خصوص کوتاه نمی‌آییم.
قدوسی گفت: باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد پیش از اعلام رای قضاوتی انجام دهد و فضا را سنگین کند. ما دوست نداریم حاشیه‌ای ایجاد شود و پیش داوری هم نمی‌کنیم، اما می‌دانیم با توجه به قانون بازی باید ۳ بر صفر اعلام شود. امیدواریم که فدراسیون فوتبال حق را به حقدار بدهد.
وی درباره آخرین وضعیت استوکس تصریح کرد: نمی‌خواهیم فعلا در این مورد صحبت کنیم. ما پیگیری‌های خود را انجام می‌دهیم و تصمیم درست را می‌گیریم. یحیی گل‌محمدی هیچ نامه‌ای مبنی بر اینکه استوکس را نمی‌خواهد به باشگاه نداده و فقط او را در اختیار کمیته انضباطی قرار داده است. ما هم با نماینده استوکس در ارتباط هستیم و باید او در این خصوص پاسخگو باشد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: در این روزها و هجمه‌هایی که وجود دارد بیشتر از همیشه به اتحاد نیاز داریم و البته حمایت هواداران‌مان که آن‌ها هم باید متحد باشند. ما روزهای سختی را پیش رو داریم. در ۶ بازی گذشته فقط در یک بازی با تراکتور ورزشگاه در اختیار ما بوده و بقیه بازی‌ها شرایط میزبانی کامل را نداشتیم آن هم مقابل تیم‌های قدرتمند، اما با این وجود ایمان داریم که می‌توانیم به هدف‌مان برسیم.

256 43

کد خبر 1356644

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =