۱ نفر
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
«لاک‌پشت پرنده» هم دُچار کرونا شد

لغو برنامه‌های فرهنگی و هنری، به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، همچنان ادامه دارد. در تازه‌ترین مورد، برگزاری جشنواره «لاک‌پشت پرنده» هم به تعویق افتاد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برگزارکنندگان جشنواره «لاک‌پشت پرنده» در اطلاعیه‌ای از به تعویق افتادن هشتمین دوره‌ اهدای نشان‌های طلایی و نقره‌ای این جشنواره خبر دادند. این نشان هر سال به بهترین کتاب‌ها در حوزه کودک و نوجوان اهدا می‌شود.

در اطلاعیه جشنواره «لاک‌پشت پرنده» آمده است:

« ما روزهاست که منتظر دوازده اسفند بودیم، ما یکشنبه‌ها صبح دور هم جمع شدیم و ساعت‌ها حرف زدیم تا بتوانیم تکلیف نشان‌های طلایی و نقره‌ای لاک‌پشت پرنده را مشخص کنیم. ما که به آینده‌ای روشن در پناه کتاب و ادبیات ایمان داریم.

لاک‌پشت پرنده همین روزها هشت ساله می‌شود، ما برای برپایی هشتمین دوره‌ اهدای نشان‌های طلایی و نقره‌ای لاک‌پشت پرنده شوق بسیار داشتیم، اما این جشن را به خاطر شرایط امروز کشور و حفظ سلامتی دوستان لاک‌پشت پرنده، به تعویق می‌اندازیم.

امیدوارم که به زودی در روزهای بهتری، بدون ترس و پر از امید هشتمین سال تولد لاک‌پشت پرنده را در کنار شما جشن بگیریم، نشان‌های طلایی و نقره‌ای را اهدا کنیم و ساعاتی را در پناه کتاب، دوستی و لبخند بگذرانیم‌.»

۵۷۵۷

کد خبر 1356747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =