ممنوع بودن توزیع غذای نذری در بقاع متبرکه اردبیل

مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه، تا اطلاع ثانوی و اعلام رفع خطر توزیع هرگونه غذای نذری در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اردبیل ممنوع اعلام می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سیدسعیدرحمانی با اشاره به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان اردبیل اظهار کرد: باتوجه به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری و به جهت حفظ سلامتی هموطنان ، کلیه برنامه ها و همایش ها در آستان مقدس تا اطلاع ثانوی لغو و به زمان دیگری موکول گردید.
مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه اردبیل خاطرنشان کرد: بر اساس دستور مدیرکل محترم رعایت نکات بهداشتی در ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های اردبیل که پذیرای ارباب رجوع هستند، الزامی است.
رحمانی با اشاره به اینکه روزانه هزاران نفر به زیارت آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان مشرف می‌شوند، بیان کرد: به تمامی هیأت‌های امنا و مدیران اجرایی بقاع متبرکه استان اعلام شد روزانه در نوبت‌های مختلف سطوحی که در معرض تماس عمومی قرار دارند، #ضدعفونی شوند و کفشداری‌های بقاع متبرکه محل نگهداری کفش‌ها را باید مرتبا ضدعفونی کرده و یا کیسه‌های نگهداری کفش به زائران ارائه دهند.
وی از ممنوع بودن توزیع غذای نذری در بقاع متبرکه اردبیل خبر داد و گفت: نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه، تا اطلاع ثانوی و اعلام رفع خطر توزیع هرگونه غذای نذری در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اردبیل ممنوع اعلام می‌شود.

46

کد خبر 1356849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =