هنوز جواب تست کرونای الهام فخاری اعلام نشده است

فارس نوشت: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز جواب تست کرونای خانم فخاری اعلام نشده است،‌گفت: سرعت عمل و صداقت در اطلاع‌رسانی مانعی در برابر بازار داغ شایعات است.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در دویست و یکمین جلسه شورای شهر اظهار داشت: ابعاد روانی و استرس شهروندان کمتر از خطر خود بیماری کرونا نبوده است که اطلاع‌رسانی ناقص و دیرهنگام باعث آسیب به افکار عمومی جامعه شد.

وی افزود: امیدواریم مدیریت شهری همه امکانات خود را بسیج کند و وزارت بهداشت هم با سرعت عمل و صداقت در اطلاع‌رسانی انتظارات مردم را برآورده سازد و مانع شود که بازار داغ شایعات بر ذهن مردم رسوخ کند.

وی افزود: دستگاه‌های مختلف از جمله شرکت و شهر سالم در پایتخت نقش مؤثری در پیشگیری از کرونا دارند و باید با اقدامات بهنگام مانع سونامی بهداشتی در کشور شویم.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: امروز جای خانم فخاری در شورای شهر خالی است و برای سلامتی ایشان دعا می‌کنیم و امیدواریم سلامتی‌شان باز گردد البته خانم فخاری در انتظار جواب تست کرونای خود هستند و ان‌شاءالله پس از نتیجه منفی این تست زودتر به ما ملحق می‌شوند.

هاشمی در ادامه به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: مشارکت برای انتخابات در تهران ۲۵ درصد بوده که تقریباً نصف انتخابات قبلی است و امیدواریم مشکلات حل شود و دلایل مختلفی از جمله عملکرد قوای سه‌گانه، مسائل اقتصادی و ... سبب کاهش مشارکت‌ شده است.

وی بیان داشت: امروز در شرایط دشوار تحریمی قرار داریم و امیدوارم با اقدامات مؤثر بتوان زمینه مشارکت مردم را در زمینه‌های مختلف از جمله انتخابات بیشتر شاهد باشیم.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1356911

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =