اعلام آماده‌باش اماکن ورزشی خوزستان در صورت وقوع احتمالی سیلاب

ایسنا نوشت :معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان ازاعلام آماده باش به اماکن ورزشی سراسر خوزستان در صورت وقوع احتمالی سیلاب خبر داد.

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در پی احتمال وقوع سیل در لرستان، ایلام و خوزستان با صدور دستور آماده باش، از مدیران ورزشی این استان‌ها خواست که تمام امکانات ورزشی اعم از سالن‌های سرپوشیده و مجموعه‌های ورزشی را تحت نظر ستاد بحران در اختیار مردم سیل‌زده قرار دهند.

ابراهیم نصیری، معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان  اظهار کرد: باتوجه به دستور وزیر ورزش، تمام اماکن ورزشی استان در حالت آماده‌باش هستند و هر تصمیمی که ستاد مدیریت بحران خوزستان بگیرد، ما نیز براساس آن اماکن ورزشی را در اختیار مردم قرار می‌دهیم.

وی بیان کرد: در سیل فروردین‌ماه نیز امکانات مجموعه ورزش خوزستان در اختیار مردم سیل‌زده قرار گرفت و اکنون نیز به میزان آمادگی و هشدار ستاد مدیریت بحران استان، خدمتگزار مردم هستیم.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که امیدواریم سیلاب شدید و شرایط سختی پیش نیاید، افزود: در هر صورت ما آماده ارائه خدمات از جمله در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی جهت اسکان سیل‌زدگان هستیم.

48

کد خبر 1356955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =