جهش ۵۰ درصدی لغو سفرها در همدان

ایسنا نوشت : رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی استان همدان از جهش ۵۰ درصدی لغو سفرهای مسافران در همدان خبر داد و گفت: با شیوع بیماری کرونا در کشور رعب و وحشتی در مردم ایجاد شده که از دو روز گذشته لغو تورها و سفرهای آژانس های مسافرتی همدان به ۵۰ درصد رسیده است.

علی مرادی‌پور اظهار کرد: ۶۰ تا ۷۰ درصد مسافران تورهای آژانس ها در کل مسیرها به ویژه در مقاصد زیارتی به دنبال کنسل کردن بلیط‌های خود هستند.

وی درباره عدم دریافت خسارت لغو بلیط از مسافران، تصریح کرد: باید این موضوع به صورت کتبی ابلاغ شود تا بتوانیم از افرادی که بلیط های خود را لغو می‌کنند، خسارت دریافت نکنیم.

مرادی‌پور ادامه داد: در حال حاضر راه‌آهن و شرکت‌های هواپیمایی اعلام کردند به هیچ وجه نمی‌توانند مبالغ بلیط را به طور کامل به مردم بازگردانند.

وی با بیان اینکه آژانس های مسافرتی به امید نوروز بودند که درآمدی داشته باشند اما با شرایط موجود با چالش روبرو شدند، خاطرنشان کرد: آژانس های مسافرتی همدان تاکنون با مسافرانی که به دنبال لغو  بلیط و تورهای خود هستند، همکاری داشته اند اما واقعاً این موضوع به ضرر آژانس ها تمام می‌شود و باید فکری شود.

۴۶

کد خبر 1357049
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =