۹۰طرح پیشگیری از کرونا در فضاسازی شهر یزد اجرا شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از اجرای ۹۰ طرح مرتبط با پیشگیری از بیماری کرونا در فضاسازی شهر یزد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ عباس ملازینلی در حاشیه نشست هماهنگی تبلیغات و آموزش کرونا سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به ضرورت توجه به آموزش همگانی در رابطه با پیشگیری و کنترل بیماری کرونا اظهار داشت: با توجه به اعلام وزارت بهداشت مبنی بر پیشگیری از این ویروس با رعایت موارد بهداشتی، لازم است آموزش‌های همگانی در ارتباط با این موارد انجام شود.
وی بر اهتمام سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد بر آموزش همگانی افراد در حوزه‌های مختلف تاکید کرد و افزود: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های این سازمان، توجه به آموزش همگانی در راستای افزایش سطح فرهنگ و سلامت جامعه است.
ملازینلی تصریح کرد: در این راستا و برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در یزد،  سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد اقدام به نصب بنرهایی با محتوای آموزشی در سطح شهر کرده است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: بیش از ۹۰ طرح در فضاسازی شهری، بیلبورد و استندهای سطح شهر یزد از سوی واحد تبلیغات فرهنگی و فضاسازی شهری اجرا شده است.
وی در ارتباط با موضوع این طرح‌ها گفت: راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا، نحوه شست و شوی صحیح دست‌ها، راه‌های حفاظت از ابتلا به ویروس کرونا، علائم بیماری و نحوه معاشرت صحیح برای پیشگیری از این بیماری، موضوعاتی است که در این طرح‌ها استفاده شده است.
ملازینلی با بیان اینکه اجرای این اقدام نقش مهمی در افزایش آگاهی و اطلاعات عمومی مردم نسبت به بیماری کرونا ایفا می‌کند تصریح کرد: سعی شده این طرح‌ها در نقاط مختلف شهر و برای آگاهی عموم مردم اجرا و نصب شود.

46

کد خبر 1357161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =