اعتراض شهرخودرو به محرومیت بازیکنانش قبل از بازی با پرسپولیس

قائم مقام باشگاه شهرخودرو خراسان به حکم محرومیت دو بازیکن این تیم در آستانه دیدار با پرسپولیس انتقاد کرد.

به گزارش سایت باشگاه شهرخودرو، وحید علیپور در خصوص حکم صادره علیه باشگاه به واسطه شکایت باشگاه نساجی مازندران اظهار کرد: واقعاً از شنیدن این خبر جا خوردیم و بهت زده‌ایم. بر اساس چه متر و معیاری دوستان در فدراسیون فوتبال اقدام به صدور چنین حکمی کردند؟ (بستن دو پنجره نقل و انتقالات شهرخودرو و محرومیت دو بازیکن این تیم)

قائم مقام باشگاه شهرخودرو افزود: درست در روزهایی که یکی از چهار نماینده ایران هستیم، به بهانه اینکه در جلسه‌ای حاضر نشده‌ایم حکمی علیه ما صادر کرده‌اند که نه تنها باورکردنی نیست، بلکه اصلاً سابقه ندارد چنین حکمی علیه باشگاهی، ولو مقصر صادر شود، چه برسد به شهرخودرو که ابداً در این پرونده هیچ تقصیری ندارد.

علیپور ادامه داد: در روزهایی که به عنوان نماینده ایران در آسیا حضور داریم و کشورهای عربی مثل عربستان سعودی همه کار می کنند تا تیم های ایرانی را زمین بزنند و اجازه ندهند بازیهایمان در ایران برگزار شود، انتظار داشتیم در کشور خودمان حداقل چنین رفتاری را نبینیم تا نماینده کشورمان را نه تنها در آسیا بلکه در مسابقات داخلی به حاشیه ببرند و استرس ایجاد کنند.

قائم‌مقام باشگاه شهرخودرو گفت: می‌گویند چرا در جلسه کمیته حضور نداشتید؟ دوستان اصلاً در جریان هستند که ما یکی از چهار پرچمدار ایران در آسیا هستیم؟

علیپور یادآور شد: هر دو بازیکنی که از نساجی به شهرخودرو در نیم‌فصل پیوستند، نامه فسخ دارند و به همین خاطر بوده که در این مدت هم کارت بازی این بازیکنان توسط سازمان لیگ صادر شده‌است. حالا چطور ممکن است چنین حکمی آن هم در شرایطی که با جدی‌ترین رقیب‌مان در لیگ، چند روز دیگر بازی داریم صادر می‌شود؟

قائم‌مقام شهرخودرو تاکید کرد: در شرایط اقتصادی خاصی که کشورمان قرار دارد، باید قدر زحمتکشانی مثل فرهاد حمیداوی که با جدیت پای کار آمده و تمام تلاشش را برای موفقیت و زنده نگه داشتن فوتبال خطه خراسان به کار گرفته، دانست. قطعاً به این حکم اعتراض می‌کنیم اما ناراحتی ما از این است که چرا باید این دو بازیکن خوب خود را در جدال مهم مقابل پرسپولیس به همراه نداشته‌باشیم؟

43 43

کد خبر 1357168

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =