بیمارستان شهید مصطفی برای درمان بیماران احتمالی ویروس کرونا اختصاص یافت

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: مرکز آموزش درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام به عنوان بیمارستان منتخب درمان بیماران احتمالی ویروس کرونا اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در ایلام، محمد کریمیان در گفتوگویی اظهار داشت: از تاریخ هفتم اسفندماه ۹۸ مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام به عنوان بیمارستان منتخب درمان بیماران احتمالی کرونا ویروس، به صورت ۲۴ ساعته به مراجعان خدمت رسانی خواهد کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از عموم مردم ایلام تقاضا کرد در صورت داشتن علائم مشکوک به کرونا ویروس، صرفاً به این بیمارستان مراجعه کرده و از مراجعه به سایر مراکز درمانی پرهیز کنند.
*بیماران قلبی به بیمارستان شهدای زاگرس مراجعه کنند
کریمیان تصریح کرد: بر این اساس با انتخاب مرکز آموزشی درمانی شهید مصطفی خمینی ایلام به عنوان بیمارستان منتخب درمان بیماری کرونا ویروس تا اطلاع بعدی اورژانس قلب و عروق استان به بیمارستان شهدای زاگرس پایین تر از مصلای شهر ایلام انتقال می‌یابد.
وی ادامه داد: تا کنون نمونه آزمایش از ۱۷ بیمار مشکوک به ابتلا به کرونا در استان ایلام گرفته شده است و برای بررسی به تهران ارسال شدند که نتیجه تمام نمونه‌های ارسالی تا این لحظه منفی بوده است.

46

کد خبر 1357361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =