کاشت ۱۴هزار اصله نهال و ۷۰ هزار بوته درختچه در قزوین

مظفری گفت: با اجرای طرح پویش درختکاری، ۱۴هزار اصله نهال و ۷۰هزار بوته درختچه در قالب پروژه‌های توسعه فضای سبز و طرح های بازپیرایی فضای سبز در شهر قزوین کاشت شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدصادق مظفری، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین گفت: از ۱۵اسفندماه سال گذشته تاکنون و در راستای طرح پویش درختکاری، ۱۴هزار اصله نهال و ۷۰ هزار بوته درختچه در قالب پروژه های توسعه فضای سبز و طرح های بازپیرایی فضای سبز در شهر قزوین کاشت شده است.
وی افزود: امسال نیز طرح پویش درختکاری در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با توزیع انواع نهال و درختچه رایگان بین شهروندان ادامه خواهد داشت.  
مدیر عامل سازمان فضای سبز شهرداری قزوین؛ در تشریح ویژه برنامه های سازمان در هفته مذکور، به توزیع نهال و درختچه بین شهروندان در گلخانه سازمان واقع در خیابان سلامگاه اشاره کرد و ادامه داد: از تاریخ ۱۶اسفندماه شهروندان گرامی می توانند با مراجعه به محل های مذکور انواع نهال و درختچه های زینتی را به صورت رایگان دریافت کنند.
وی از شهروندان خواست پس از دریافت نهال مطابق دستورالعمل کاشت که در قالب بروشور ارائه می شود، اقدام به کاشت صحیح و اصولی درختان در بسترهای مناسب کرده و در نگهداری نهال های جوان مشارکت کنند.

46

کد خبر 1357394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =