تعطیلی 3واحد صنفی تجهیزات پزشکی به علت احتکار و گرانفروشی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از تعطیلی یک انبار و 2فروشگاه تجهیزات پزشکی به علت احتکار و گرانفروشی اقلام بهداشتی در گشت‌های تعزیرات حکومتی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هوشنگ محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با دریافت گزارش‌های مکرر مردمی در خصوص احتکار، گرانفروشی و عدم عرضه ماسک، اقلام بهداشتی و ژل‌های ضدعفونی توسط برخی داروخانه‌ها، فروشگاههای تجهیزات پزشکی و واحدهای صنفی ذیربط پس از انتشار خبر ویروس کرونا، تیم‌های گشت ‌مشترک تعزیرات حکومتی استان قزوین با دستگاههای ناظر به طور مستمر برگزار و در حال رصد و بازرسی بازار هستند.
وی گفت: در راستای طرح ویژه ملزومات بهداشتی این اداره کل، گشت مشترک ویژه‌ای با حضور معاون دادستان، معاون فرماندار، معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت، رییس پلیس اماکن و معاونت غذا و دارو جهت تشدید برخورد با احتکارکنندگان و گرانفروشان کالاهای مزبور برگزار شد و ضمن تذکر به برخی داروخانه ها و اصنافی که احتمال تخلف را داشتند برای یک داروخانه، پرونده تخلف تشکیل شد.
محمدی ادامه داد: یک انبار احتکار ماسک و اقلام ضدعفونی کننده و 2واحد صنفی متخلف تجهیزات پزشکی تعطیل  و از ادامه فعالیت تا تعیین تکلیف پرونده ها جلوگیری شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین تاکید کرد: اولویت ما این است که پرونده متخلفان طرح فوق ذکر با قید فوریت رسیدگی و منجر به صدور و اجرا حکم شود و محتکران و گرانفروشان اقلام بهداشتی و درمانی که در شرایط حاضر به هموطنان ظلم می کنند به عنوان اخلالگران در نظام سلامت کشور به اشد مجازات برسند.

46

کد خبر 1357413
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =