ظرفیت گروهای هنری در نوروزگاه های گلستان

تجری گفت: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از ظرفیت گروه های موسیقی و فرهنگی در نوروزگاه ها استفاده شود.

به گزارش خبرآنلاین از گلستان ؛ «احمد تجری» امروز (چهارشنبه 7 اسفند) در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان اظهار کرد: امروز با چهار دستورالعمل ارائه موضوعات ستاد خدمات سفر ویژه نوروز، گزارش برنامه های پیش بینی شده و اقدامات انجام شده از کمیته های دوازده گانه ستاد اجرایی خدمات سفر و اهدای احکام مسئولان ستاد این جلسه برگزار شد.سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان ادامه داد: همچنین در این جلسه برنامه ریزی لازم به منظور اقامت مسافران رقم خورد و بنا شد مدارسی تنها در اختیار فرهنگیان قرار گیرد و از ظرفیت بوم گردی ها نیز در ایام نوروز بیشتر استفاده شود.

تجری خاطرنشان کرد: امیدواریم از ظرفیت گروه های موسیقی و فرهنگی در نوروزگاه ها استفاده شود و در این بخش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری لازم را داشته باشد.

وی افزود: بخش گردشگری دریایی نیز امسال به کمیته گردشگری مرزی ادغام شده است و امیداریم برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان بیان کرد: قالب تصادفات جاده ای بر اساس نظر کارشناسان در حد فاصله 30 کیلومتری شهرها اتفاق می افتد و لذا پیشنهاد آن ارائه شد در این فاصله پایگاه و ایستگاه هایی در نظر گرفته شود.

48

کد خبر 1357502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =