نتیجه آزمایش کرونا دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر چه بود؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر که مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا بود، امروز پس از اعلام نتیجه آزمایشش، از بیمارستان ترخیص شد.

 یکی از دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر روز گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد و به دنبال آن طی برگزاری یک جلسه اضطراری از سوی دانشگاه، تمام خوابگاه‌های این دانشگاه تخلیه شد. 

اما حالا با پیگیری مرکز درمان این مرکز آموزش عالی از بیمارستان مسیح دانشوری درخصوص نتیجه آزمایش دانشجوی موردنظر، ابتلای او به ویروس کرونا رد شد.

در پیگیری‌هایی که خبرنگار حوزه دانشگاهی    از دانشگاه انجام داد؛ ابتلای این دانشجو بر مبنای اظهارات پرسنل بیمارستان مسیح دانشوری از سوی دانشگاه تایید یا تکذیب نشد چرا که با توجه به متفاوت بودن نتایج آزمایش در نوبت‌های مختلف، نمی‌توان به طور  قطعی بر موضوع عدم ابتلا تایید کرد. 

طبق اظهارات یک مقام مسئول در این دانشگاه، دانشجوی مورد نظر در حال حاضر از بیمارستان ترخیص شده است اما باز هم آنها منتظر تاییدیه وزارت بهداشت هستند، بنابراین تا ابلاغیه‌ای از سوی وزارت دریافت نشود نمی‌توان به طور قطع در این باره اظهار نظر کرد. 

۴۷۲۳۷

کد خبر 1357520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =