۴ کشته در ۲ سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی

دو سانحه رانندگی صبح امروز در محورهای مواصلاتی اراک - شازند و مامونیه - خشکرود، ۴ نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرآنلاین از مرکزی ؛ سرهنگ ایرج کهریزی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: درحدود ساعت ۰۷:۴۵ صبح امروز گزارشی از وقوع یک سانحه رانندگی در کیلومتر ۱۱ محور زالیان به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی به محل اعزام شدند.

او افزود: در این سانحه رانندگی که در برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه کامیون رخ داد، ۳ نفر از سرنشینان خودروی سواری جان خود را از دست دادند.

سرهنگ کهریزی تصریح کرد: در بررسی انجام شده از سوی کارشناس پلیس راه علت این سانحه رانندگی، تجاوز به چپ خودروی سواری ۴۰۵ نسبت به خودروی کامیون اعلام شد.

او با بیان جزئیات تصادفی دیگر که در محور مامونیه –خشکرود رخ داد، گفت: در این سانحه رانندگی که در حدود ساعت ۰۷:۱۰ امروز در کیلومتر ۱۵ این محور مواصلاتی رخ داد، دو دستگاه خودروی سمند و وانت پیکان با یکدیگر برخورد کردند.

او اضافه کرد: در این سانحه رانندگی، راننده خودروی سمند، جان خود را از دست داد و ۲ نفر از سرنشینان خودروها نیز مصدوم و بلافاصله توسط تیم‌های امدادی به مرکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: علت این سانحه رانندگی، بی احتیاطی راننده خودرو سمند به علت انحراف به چپ نسبت به وسیله نقلیه دیگر اعلام شد.

48

کد خبر 1357530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =