مرگ عشق پشت میله های زندان/ به حرف های مادرشوهرم مشکوک شدم

خراسان نوشت:یک ماه بود که نسترن به عقد نادر درآمده بود، اما باور نمی کرد که گلیم بخت او را این گونه بافته باشند.هنوز برخی از اقلام جهیزیه اش را باز نکرده بود و بوی وسایلش نو بود، هنوز خیلی از مراسم پاگشای فامیل انجام نشده بود، هنوز عکس ها و فیلم عروسی اش را ندیده بود اما شوهرش یک روز از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت.

نسترن وقتی پس از دو هفته از ناپدید شدن شوهر عاشق خود به جست و جو پرداخت، همه به او دروغ گفتند و پنهان کاری کردند، واقعا نمی دانست که همسرش چرا به دیدار او نمی‌آید، چرا به خانه بخت شان نمی رود !

یک ماه گذشت و از شوهرش خبری نشد تا این که جاری اش آن هم از روی شیطنت ادعا کرد شوهر گم شده او در زندان است.اما نسترن باور نمی کرد با یک شیاد ازدواج کرده، باور نمی کرد فریب خورده است. باید کاری می کرد، بنابراین نزد خانواده شوهرش رفت، همه آن ها شرمنده بودند و سر به زیر انداختند.

خانواده خودش نیز از ترس آبرو سکوت کرده بودند اما او باید راه نجاتی پیدا می کرد.به سراغ یک حقوق دان رفت و شنید فریب در ازدواج و زندانی بودن شوهرش آن هم به جرم کیفری می تواند اجازه طلاق را به او بدهد.

دیگر نباید امروز و فردا می‌کرد، به دادگاه رفت وتقاضای طلاق کرد.نسترن با ناراحتی در برابر میز قاضی دادگاه خانواده ایستاد و گفت: درست یک ماه پیش بود که با نادر عقد کردیم. نادر خیلی وعده و وعید به من داده بود، به اندازه ای خوب حرف می زد که باورم نمی شد به این زودی کاخ رؤیاهایم فرو بریزد. دو هفته پیش وقتی دیدم از نامزد عاشق پیشه ام که می گفت اگر یک روز تو را نبینم آن روز خواهم مرد، خبری نیست نگرانش شدم و به خانه مادر شوهرم تلفن زدم. ولی او گفت برای نادر یک سفر فوری پیش آمده است و بعد از این که از سفر برگردد حتماً با من تماس می گیرد.به حرف های مادرشوهرم مشکوک شدم. متوجه شدم که او چیزی را از من مخفی می کند ولی با این حال به خودم دلداری می دادم که هیچ اتفاقی برای شوهرم نیفتاده است.

دو هفته گذشت و من بعد از دو هفته بالاخره یک روز با یکی از دوستان نادر در خیابان برخورد کردم و او به من گفت که نادر به زندان افتاده است. فکر می کردم شوخی می کند، ولی وقتی تحقیق کردم متوجه شدم شوهرم به خاطر سرقت و دزدی و کلاهبرداری دستگیر شده و به زندان افتاده است.

وی گفت: آقای قاضی! درخواست دارم مهریه ام را بگیرم و از شوهرم هم تقاضای طلاق دارم. چون برای من مشخص شده است که او قبل از ازدواج با من هم اقدام به ارتکاب جرم می کرده است.

با درخواست این زن، شوهر وی از زندان به دادگاه خانواده احضار شد.نادر به قاضی گفت: آقای قاضی! من علاقه زیادی به همسرم دارم و باورم نمی شود بعد از این که من به خاطر یک اشتباه به زندان افتادم، او تقاضای طلاق از من کرده باشد زیرا من و او علاقه زیادی به هم داشته و داریم، من می دانم که او تحت فشار خانواده اش درخواست طلاق از من کرده است.

نسترن گفت: من دیگر هیچ علاقه ای به توندارم و به خاطر این که به من دروغ گفته ای و حقیقت را از من پنهان کرده ای از تو ناراحت هستم و به هیچ وجه نمی توانم تو را ببخشم. حتی حاضرم برای رهایی از این ازدواج و جداشدن از تو مهریه ام را هم ببخشم.وقتی عذرخواهی های مرد به جایی نرسید، او نیز به طلاق رضایت داد و زن و شوهر جوان پس از یک ماه عقد از هم جدا شدند. مرد پس از حکم طلاق با لباس زندان راهی زندان شد و دختر جوان به راهی دیگر رفت.

23302

کد خبر 1357714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =