ویروس رسانه‌ای خطرناکتر از بیماری کروناست که این مهم وظیفه رسانه‌ها را دو چندان می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین از زنجان ، عبدالله جعفری با اشاره شیوع بیماری کرونا در برخی کشورهای جهان و ایران، اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی همچون گذشته از شرایط کنونی جامعه برای رسیدن به اهداف خود بهره‌گیری می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمن از چنین شرایطی به نفع خود استفاده کرده و به دنبال تزریق نا امیدی در جامعه است، افزود: اصحاب رسانه برای مقابله با جنگ روانی دشمن مسئولیت بیشتری دارند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان خاطرنشان کرد: انجام عملیات‌های روانی متعدد و القای ناکارآمدی نظام اسلامی برای مقابله با این بیماری از ترفندهای دشمنان محسوب می‌شود.

وی افزود: رسانه‌های کشور می‌توانند با تولید محتوای درست و دقیق و اطلاع‌رسانی مناسب در برابر جنگ روانی دشمن پاسخ محکمی داشته و اجازه ندهند خدمات و فعالیت‌های انجام شده زیرسئوال رود.

جعفری خاطرنشان کرد: ارتقای سواد رسانه‌ای از الزامات مقابله با توطئه‌های دشمنان است که تلاش می‌کنند تا وضعیت نظام اسلامی را پیچیده جلوه دهند.

این کارشناس رسانه بیان داشت: رسانه می‌تواند با بیان واقعیت‌ها به مردم اطلاع رسانی مطلوبی داشته و از یاس و نا امیدی و ایجاد استرس در جامعه جلوگیری کند.

وی وظایف رسانه‌های کشور را در برابر توطئه‌های دشمنان مهم ارزیابی کرد و گفت: ویروس رسانه‌ای خطرناکتر از بیماری کروناست که این مهم وظیفه رسانه‌ها را دو چندان می‌کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان  اعتماد زدایی بین مردم و نظام را با دروغ پردازی و آمارسازی نادرست را از دیگر توطئه‌های دشمنان عنوان کرد و افزود: بزرگ نمایی و فشار حداکثری و هجمه‌های تبلیغاتی از دیگر توطئه‌های دشمنان است.

وی برضرورت حفظ آرامش عمومی و ایجاد اعتماد در جامعه از سوی رسانه‌ها تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها باید آمارسازی‌های رسانه‌های معاند مقابله کرده و اجازه ندهند با القای آمادر نادرست وضعیت جامعه متشنج شود.

46

کد خبر 1357814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =