خدمات آموزشی نوسازی مدارس در مناطق صعب العبور قابل تقدیر است

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خدمات آموزشی در دورترین و صعب العبورترین مناطق هم ملموس و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی اظهار کرد: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف و مخصوصا در بعد آموزشی ، شگفت انگیز بوده است

وی بیان کرد: تلاش های نظام آموزشی را در دو مبحث سخت افزاری و نرم افزاری می توان مورد بررسی قرار داد که نوسازی مدارس از حیث خدمات سخت افزاری پرچمدار است و الحق در این وادی توانسته است سربلند و روسفید بیرون بیاید.

وی ضمن اشاره به ارتباط خود با جامعه خیرین مدرسه ساز افزود:ارتباط نزدیک نوسازی مدارس با خیرین بسیار مهم است و البته این ارتباط بیشتر باید بر مبنای عاطفی و از نوع ارتباط دلی است.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی ، حفظ و صیانت از فضاهای آموزشی را حفظ بیت المال دانسته و افزود: تلاش برای نگهداری از اماکن آموزشی و تجهیزات این فضاها باید با تلاش بیشتری صورت بگیرد.

وی پرچمدار ایجاد عدالت آموزشی و رفع تنگناهای موجود فضاهای آموزشی را نوسازی مدارس دانست و اظهار داشت: ترقی و پیشرفت کودکان مناطق محروم ، بستگی به ایجاد فضای مناسب آموزشی دارد که انتظار میرود نوسازی مدارس با برنامه ریزی صحیح و جمع آوری داده ها به بررسی نیاز مندیهای مناطق پرداخته و برای رفع بیش از پیش این نواقص اقدامات عاجل را بکار بندد.

48

کد خبر 1357876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =