FATF و کرونا بر میزان مشارکت در انتخابات تاثیر گذاشت؟

مهدی چمران می‌گوید: شب انتخابات بحث کرونا مطرح می شود و روز انتخابات هم خارج از کشور بحث FATF را مطرح می کند که همه این ها تاثیر منفی روی میزان مشارکت گذاشت.

مهدی چمران، چهره سیاسی اصولگرا در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین دررابطه با میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس یازدهم، گفت: به نظر من عدم حضور اکثریت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی به دلیل عملکرد ضعیف مجلس و دولت بوده چون آنها مردم را از رای دادن مایوس کردند. اما اکثریت کسانی که در انتخابات شرکت کردند قاعدتا به اصولگرایان رای دادند هرچند در شهرهای دیگر به جز تهران رای آوری جناح های مختلف به حالت طبیعی همه ادوار بوده است.

>>>>در همین رابطه بیشتر بخوانید؛

چمران: شورای ائتلاف عملکرد نمایندگان اصولگرا را رسد خواهد کرد

وی ادامه داد: نکته مورد توجه این است که  چهره های اصولگرا در این دوره ساماندهی داده شدند و رای آوری حداکثری هرکدام با سنجش افکار و نظر سنجی به دست آمد و نهایتا توانست رقابت های داخلی را از بین ببرد. هرچند اینبار هم چند جا مشکل موازی کاری پیش آمد.

چمران در ادامه تصریح کرد: در تهران هم قاعدتا افرادی که در انتخابات های گذشته پای صندوق رای می آمدند باز هم آمدند اما نه همچون مجلس قبل و ادوار گذشته تا جاییکه که حتی نیروهای اصولگرا و طرفداران جریان اصولگرا هم کمتر آمدند.

این عضو جمنا تاکید کرد: از طرفی شب انتخابات بحث کرونا مطرح می شود و روز انتخابات هم خارج از کشور بحث FATF را مطرح می کند که همه این ها تاثیر منفی روی میزان مشارکت گذاشت.

۲۷۲۱۴

کد خبر 1358285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =