باشگاه پرسپولیس: از اتهام‌زنان شکایت می‌کنیم

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام زنی های پوچ و واهی برخی از رقبا و عوامل تیم ها قطعا شکایت خواهد کرد.

حسین قدوسی در مورد جوسازی‌های علیه این باشگاه اظهار داشت: بدون تردید این ادعاهای کذب که با هدف فرافکنی و توجیه ناکامی‌ها از یک سو و ایجاد هجمه و فشار علیه پرسپولیس مطرح می‌شود اتهام زدن به ارکان و متولیان ورزش و فوتبال کشور نیز هست و جا دارد فدراسیون فوتبال بدون مماشات برخورد قاطعی داشته باشد.
وی افزود: طی روزهای اخیر نیز شاهد واقع بینی طرفداران برخی تیم‌ها هستیم که به جای اتهام زنی در حال طرح نقد و بررسی علل ناکامی هستیم و فریب این ادعاهای عوامفریبانه را نمی‌خورند. به باور ما برخی تیم‌ها تا به جای توجیه ناکامی و طرح ادعاهای کذب علیه پرسپولیس بدنبال رفع ایرادات نروند خدمت بزرگی به پرسپولیس کرده و در جاده ناکامی قدم خواهند زد.
قدوسی تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس به تلاش و رقابت خود در مستطیل سبز ادامه داده و در قبال اتهام زنی‌ها نیز سکوت نکرده و اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهد. ما همه را دعوت می‌کنیم به بررسی علل ناکامی تیم‌های پرمهره و پرستاره در این هفته از رقابت‌های لیگ که چگونه از کسب پیروزی مقابل تیم‌های درخطر سقوط و میان جدولی بازماندند و اکنون بدنبال بهانه جویی و فرافکنی هستند.

256 43

کد خبر 1358411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =