ضدعفونی بیش از ۱۶۷ دستگاه اتوبوس شهری در اردبیل

شهردار اردبیل گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بیش از ۱۶۷ دستگاه اتوبوس شهری در اردبیل به همت شهرداری اردبیل ضدعفونی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌الهیان در بازدید از عملیات ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی در اردبیل اظهار داشت: در راستای پیشگیری و کنترل بیماری‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در شهر اردبیل تمامی اماکن عمومی و همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی ضدعفونی می‌شوند.

وی افزود: همچنین در راستای جلوگیری از بیماری‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در اردبیل آموزش‌های لازم از طریق نصب پوسترها و تراکت‌های مناسب به مردم، رانندگان و کارکنان ارائه می‌شود.

لطف‌الهیان تصریح کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۱۶۷ دستگاه اتوبوس شهری در اردبیل به همت شهرداری اردبیل ضدعفونی شد.

شهردار اردبیل بیان کرد: در این طرح تمامی اتوبوس‌های بخش ملکی سازمان حمل و نقل عمومی و تاکسیرانی و همچنین بخش خصوصی پوشش داده می‌شود.

وی اظهار کرد: در قالب این طرح روزانه ضدعفونی سطوح داخلی اتوبوس همچون صندلی‌ها و دستگیره‌ها توسط بهره‌برداران و عوامل سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی پاکسازی می‌شوند.

46

کد خبر 1358491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =