ساعت کار ادارات استان قزوین تغییر کرد

حبیبی گفت: ساعت شروع به کار کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی و خدماتی و قضایی استان از روز شنبه ۱۰اسفند تا پایان هفته ساعت ۸:۳۰دقیقه صبح می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی معاون سیاسی استاندار در جلسه کارگروه استانی مبارزه با کرونا که در سالن باقرالعلوم(ع) استانداری برگزار شد، بیان کرد: طبق مصوبه جلسه کارگروه استانی مبارزه با کرونا، ساعت شروع به کار کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی و خدماتی و قضایی استان از روز شنبه ۱۰اسفند تا پایان هفته ساعت ۸:۳۰دقیقه صبح می‌باشد.
حبیبی اعلام کرد: کارکنان واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی قزوین مشمول کاهش ساعت کار اعلام شده از سوی کمیته استانی پیشگیری و کنترل کرونا نیستند و ساعات کار کارکنان ستادی و محیطی دانشگاه علوم پزشکی قزوین مانند گذشته از 7:30آغاز می‌شود.
وی اظهار داشت: از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی که با اقدامات پیشگیرانه زمینه کاهش خطر ناشی از شیوع بیماری کرونا را در استان مهیا کرده اند تشکر می‌شود.
حبیبی با اشاره به تعطیلی اماکن عمومی و برنامه‌های گروهی در استان گفت: از شهروندان انتظار داریم در شرایطی که مدارس و مجالس و فعالیت‌های ورزشی، سینماها لغو و تعطیل شده انتظار می‌رود مردم در خانه بمانند و از تردد در مراکز شلوغ و بازارها خودداری کنند.

46

کد خبر 1358507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =