تبدیل جزیره زیبای کیش به پایتخت زمستانی ورزش ایران

دکتر مظفری طی بازدید از تمرینات اردوی ورزشکاران کشورمان در مجموعه المپیک کیش از وضعیت آب و هوای استثنایی و امکانات و تجهیزات موجود در جزیره برای تبدیل شدن کیش به پایتخت زمستانی ورزش ایران خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین در کیش ، غلامحسین مظفری مدیرعامل این سازمان، طی بازدید از تمرینات احسان حدادی، ورزشکار کشورمان و قهرمان پرتاب دیسک المپیک، ضمن ابراز خرسندی از حضور نام‌آوران ایران در جزیره گفت: آب و هوای مناسب و امکانات و تجهیزات موجود در کیش به همراه شرایط خوب اقامتی، از ویژگی هایی است که می توان با استفاده از آنها کیش را به پایتخت زمستانی ورزش کشور تبدیل کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش این دیدگاه را رویکرد اصلی سازمان عنوان کرد و با بیان اینکه مجموعه ورزشی المپیک در دستور کار بازسازی و نوسازی است گفت: کیش بخشی از ایران بزرگ است که با دارا بودن امکانات و ظرفیت‌های مطلوب، به‌ویژه در ۶ ماهه دوم سال با شرایط آب و هوایی بسیار مناسب می‌تواند پایگاه ورزش کشور باشد.

غلامحسین مظفری افزود: مایه خوشحالی است که ورزشکار ارزشمند ایران، احسان حدادی تمرینات خود را در جزیره پی‌گیری می کند و ما در مجموعه سازمان منطقه آزاد کیش در نظر داریم ساخت مجموعه اختصاصی دو و میدانی، پرتاب دیسک و دیگر رشته‌های این حوزه را در بودجه سال ۹۹ موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش قرار دهیم.

مظفری همچنین درخصوص بازی‌های جام‌جهانی با اشاره به این‌که رایزنی‌ها با قطر و فدراسیون فوتبال درحال انجام است گفت: متقاضیان زیادی از بخش خصوصی برای آماده‌سازی شرایط میزبانی به ما مراجعه کردند و امیدواریم که تا یک سال پیش از مسابقات، مجموعه‌های استانداردی برای پاسخگویی به نیاز ورزشکاران ملی و بین‌المللی فراهم شود.

گفتنی است غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه، از تمرینات اردوی ورزشکاران تیروکمان پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن، در جزیره کیش نیز بازدید کرد.

46

کد خبر 1358535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =