شهروندان از مراجعات غیرضروری به مراجع قضایی خودداری کنند

رئیس کل دادگستری استان قزوین از شهروندان خواست از مراجعات بی مورد و غیر ضروری به دادگستری‌ها و سایر مراجع قضایی استان خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حجت الاسلام و المسلمین قدرتی رئیس کل دادگستری استان قزوین پیرامون پیشیگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در استان گفت: شهروندان از مراجعات مکرر و متعدد به حوزه‌های قضایی و شعبات خودداری کرده و صرفا در صورت داشتن اخطاریه یا احضاریه و جهت شرکت در جلسات رسیدگی که از قبل تعیین وقت شده اند با رعایت کلیه اصول بهداشتی در شعبات حضور یابند تا بتوانیم با کمترین ضرر ممکن از این بحران بین المللی عبور کنیم.
رئیس کل دادگستری استان از شهروندان درخواست کرد تا در صورت امکان تقدیم دادخواست و شکایات خود را که مقید به وقت قانونی نیستند تا پایان یافتن بحران شیوع ویروس کرونا و طبیعی شدن اوضاع عمومی به تعویق بیندازند.
قدرتی ضمن تقدیر از تعامل و توجه مراجعان محترم افزود: لازم است اصول بهداشتی توسط مراجعین و کارکنان دستگاه قضا در بالاترین سطح ممکن رعایت شود و عموم اقشار جامعه ضمن حفظ آرامش و خونسردی خود با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جهت کنترل هرچه بیشتر این بیماری همه گیر گام موثری برداشته تا از شیوع هرچه بیشتر این ویروس در سطح استان جلوگیری به عمل آید.

46

کد خبر 1358611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =