فرشاد پیله‌چی در سمت خود ابقا شد

فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاد دانشگاهی قزوین که از اسفند ماه سال۹۶ به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی قزوین در این سمت مشغول به فعالیت بود با حکم رئیس جهاد دانشگاهی کشور به مدت دو سال دیگر در سمت خود ابقا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور، طی حکمی فرشاد پیله‌چی را به مدت دو سال دیگر به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین منصوب کرد.
در متن حکم آمده است: 
ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شایسته جنابعالی، به موجب این ابلاغ مجدداً برای مدت دو سال به سمت «رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قزوین» منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری و همدلی همه جهادگران عزیز در انجام وظیفه محوله و توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های آن واحد موفق باشید.
فرشاد پیله‌چی از آذر ماه۹۶ به عنوان سرپرست و از اسفند ماه سال۹۶ به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی قزوین در این سمت مشغول به فعالیت است.
از اهم فعالیت های این دوره می توان به آغاز عملیات عمرانی مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی و همچنین افزایش تعاملات درون استای و پیش برد فعالیت های این واحد اشاره کرد. تدوین نقشه راه مدیریت تکنولوژی و توسعه فعالیت ها در زمینه هنر و معماری ازمهم ترین برنامه های پیش روی جهاددانشگاهی استان قزوین خواهد بود.

۴۶

کد خبر 1358638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =