افتتاح یکی از پیشرفته ترین و بزرگ‌ترین واحدهای تولید گندله در استان یزد

استاندار یزد با اشاره به افتتاح گندله سازی سه چاهون بافق به عنوان یکی از پیشرفته ترین و بزرگ‌ترین واحدهای تولید گندله در آینده نزدیک، عنوان کرد: در این طرح سالانه ۵ میلیون تن گندله تولید و از خام فروشی 2 میلیون تن کنسانتره آهن در سال جلوگیری می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمد علی طالبی در حاشیه بازدید از پروژه پروژه گندله سه چاهون بافق ، با اشاره به پیشرفت 93 درصدی این پروژه عنوان کرد: گندله سازی سه چاهون بافق یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها را در کشور دارا است و از نظر تکمیل چرخه فولاد در استان و شهرستان بافق بسیار حائز اهمیت است.
استاندار با اشاره به ارزش افزوده بالای این واحد تولیدی گفت: در این طرح سالانه ۵ میلیون تن گندله تولید و از خام فروشی 2 میلیون تن کنسانتره آهن در سال جلوگیری می کند.
استاندار در انتها ابراز امیدواری کرد با توجه به جدیت مجریان و برنامه ریزی های انجام شده برای برداشته شدن موانع پیش روی این پروژه، در ماه های آینده شاهد افتتاح و بهره برداری این مجموعه باشیم.
گفتنی است در طرح گندله سازی سه برای بیش از ۱۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد شده و پس از راه اندازی ۵۰۰ نفر دیگر به صورت ثابت مشغول به کار خواهند شد.

48

کد خبر 1358723

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =