معابر ایلام شبانه ضدعفونی شد

شهردار ایلام از آغاز سمپاشی و ضدعفونی شبانه اماکن عمومی شهر ایلام از امشب خبر داد و گفت: شهر ایلام هر شب با بیش از ۲۰ هزار لیتر سم ضدعفونی می شود.  

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ایلام، طالب صادقیان در گفت و گویی اظهار داشت: ۶ دستگاه ماشین سمپاشی و ۲۰ دستگاه سمپاش انفرادی برای این عملیات اختصاص یافته و حدود ۱۰۰ نفر از عوامل و نیروهای شهرداری بکار گرفته شده است.
وی افزود: در این طرح که از امشب تا پایان موج بیماری ویروسی کرونا در ایلام انجام می شود تمام هسته های عمومی جمعیتی شهر ایلام ضد عفونی و کلریده می شود.
صادقیان یادآور شد: ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس و تاکسی، ترمینال، پارکینگ شهرداری، سرویس های بهداشتی، مساجد واقع در پارک ها و میادین، درب مطب ها، مبلمان و اِلمان ها، پارک ها، نیمکت های عمومی، عابر بانکها، پیاده راه طالقانی و همه محل های پررفت و آمد در این طرح هرشب ضدعفونی می شوند.
وی با بیان اینکه این اقدام با مشارکت دامپزشکی انجام می شود، اضافه کرد: سمپاشی این اماکن در هر شب نیازمند تامین اعتبار است و در حال حاضر شهرداری با استفاده از اعتبارات منابع داخلی خود این عملیات را انجام می دهد.
شهردار ایلام تاکید کرد: سمپاشی پاساژها و ادارات توسط شهرداری انجام نمی شود و مسوولان این اماکن باید در صورت تمایل خود اقدام به سمپاشی محل کارشان کنند.
 

46

کد خبر 1358912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =