نتیجه استفاده نکردن از مترو: هوای تهران ناسالم شد

میزان نوشت: شاخص کنترل کیفیت هوا بر روی ۱۱۸ قرار دارد بنابراین هوای تهران امروز ناسالم است.

هم اکنون شاخص کنترل کیفیت هوا بر روی ۱۱۸ قرار داشته و هوای تهران امروز در شرایط ناسالم قرار دارد. همچنین این شاخص روز گذشته ۱۳۸ بود که نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، هوای تهران ناسالم داشته است.در سال جاری، ۲۸ روز پاک، ۲۳۵ روز سالم، ۷۸ روز ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران تجربه کرده ایم. همچنین ۵ روز ناسالم برای تمامی گروه‌ها در تهران باعث آلودگی برخی مدارس شده است.

در روزهای ناسالم برای گروه حساس، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

باید به این نکته توجه داشت که حتی در روزهای سالم نیز، افراد خیلی حساس در صورت امکان فعالیت‌های طولانی یا سنگین را کاهش دهند.

فعالیت طولانی عبارت است از هرگونه فعالیت خارج از منزل که افراد بطور متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می‌دهند و سبب می‌شود نفس کشیدن تا حدی سخت‌تر از حالت طبیعی صورت گیرد.

همچنین فعالیت سنگین عبارت است از هرگونه فعالیت شدید خارج از منزل که سبب می‌شود نفس کشیدن به سختی صورت گیرد.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1358942

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
  5 0
  چرا دروغ میگید؟ الان که کل شهر تعطیله بخاطر کرونا. ترافیک صفره. اونوقت هوا آلودست. این بهترین مثال برای نشون دادن عدم تاثیر زیاد خودرو ها بر آلودگی هوا
 • IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
  3 0
  مدیریت غلط و فامیلی همینه. حداقل برید ببینید چینی ها چکار کردند؟ فقط به تعطیلی مدرسه و دانشگاه نیست که!
 • IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
  4 0
  ببخشید سینه به سینه افراد بودن در زمان سلامتی عمومی خودش جای اشکال دارد حالا در این شرایط که ماسک در مترو نمی دهید انتطار زیادی دارید مردم استفاده کنند ، دود بهتره تا کرونا