سیدحسین بی نیاز رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین شد

با صدور حکمی از سوی استاندار قزوین؛ ،سیدحسین بی‌نیاز به عنوان رییس کمیته اطلاع رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور طی حکمی؛ سیدحسین بی نیاز را به عنوان رییس کمیته اطلاع رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین منصوب کرد.
در این حکم آمده است:
سلام علیکم
 باتوجه به ابلاغ شماره ۱۰۰/۱۵۶۱ تاریخ۰۵/۱۲/۹۸ وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بند یک صورتجلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا به شماره ۲۸/۲۱/۲۸۳۳۹۳ تاریخ ۰۷/۱۲/۹۸، بدینوسیله ریاست کمیته اطلاع رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین محول می‌شود.
 امید است با بکارگیری ظرفیت روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌های دیداری و شنیداری به ویژه صدا وسیما با محوریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در راستای تلطیف فضای عمومی جامعه و ترویج بهداشت همگانی و آگاهی بخشی به مردم با هدف پیشگیری و مقابله درست با بیماری مذکور اقدام مؤثر معمول شود. 
 انتظار می‌رود فعالیت کمیته در اسرع وقت شروع بکار و جلسات به طور مستمر با حضور نماینده تام الاختیار دانشگاه علوم پزشکی تشکیل و رونوشت صورتجلسات و مصوبات به حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دانشگاه علوم پزشکی جهت گزارش مرحله ای و روزانه به اینجانب ارسال گردد.
امید است با همت جنابعالی و اعضای ستاد و با اتخاذ تدابیر مناسب و پیشگیرانه این بیماری در استان ریشه کن شود.
هدایت الله جمالی پور
استاندار قزوین

46

کد خبر 1358958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =