حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری تعیین شد

فارس نوشت:عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری و کسانی که قرارداد مستقیم کاری با دولت دارند در سال آینده ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹، گفت: با مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق حداقل حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری و کسانی که قرارداد مستقیم کاری با دولت دارند در سال آینده ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود که حقوق همه این کارکنان و بازنشستگان علاوه بر این ۱۵ درصد نیز افزایش خواهد داشت.

وی افزود: این مصوبه شامل حال بازنشستگان و کارکنان تأمین اجتماعی نمی‌شود و در مورد میزان و افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان این صندوق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصمیم می‌گیرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اظهار داشت: علاوه بر این بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق معلمانی هم که حقوق آنها کمتر از ۵۰ درصد فوق‌العاده شغل ماده ۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری باشد شامل حداقل حقوق ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد شد و اعضای کمیسیون تلفیق بر اجرای رتبه‌بندی معلمان تأکید کردند.

وی افزود: چنانچه در هیات رئیسه مصوب شود لایحه بودجه سال ۹۹ بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی مورد بررسی قرار میگیرد و دیگر نیازی به بررسی آن در صحن علنی مجلس نیست و مستقیم به شورای نگهبان ارسال خواهد شد.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1359048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 25
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محمد IR ۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
  10 0
  سلام مابازنشسته های فرهنگی خواستاراعمال۵۰درصدفصل دهم ق خ ک هستیم لطفا مرادریابید
 • س.س IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
  5 0
  لطفابه حقوق بازنشستگان فرهنگی توجه فرمایید زیرخط فقر.همسان سازی فرمایید تشکر
 • س.س IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
  7 0
  لطفابه حقوق بازنشستگان فرهنگی توجه فرمایید زیرخط فقر.همسان سازی فرمایید تشکر
 • عظیم قلیچ کوچکی IR ۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
  6 0
  سلام امیدواری گویا کمی ازدرد بازنشسته ها را درمان خواهد کرد
 • ناصر IR ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
  8 0
  سلام مستمری بگیران تامین اجتماعی کجای این ماجراهست یک وقت فراموش نشویم