پیش فروش بلیت اتوبوس‌های مسافربری از فردا در قزوین آغاز می‌شود

قهاری گفت: پیش فروش بلیت اتوبوس‌های مسافربری ویژه سفرهای نوروز۹۹ از روز ۱۲اسفندماه به صورت حضوری و اینترنتی در این استان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ جبار قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: مسافران می‌توانند بلیط سفر را هم از طریق اینترنتی و هم از طریق مراجعه به پایانه های مسافربری و دفاتر فروش بلیط در شرکت‌های مسافربری خرید کنند.
وی اضافه کرد: طرح جابجایی مسافران نوروزی از روز یکشنبه ۲۵اسفندماه جاری  تا ۱۶فروردین ماه ۹۹به اجرا گذاشته می شود و طی آن ۲۱۰دستگاه اتوبوس، ۵۸۰دستگاه خودروی سواری و ۱۷۰دستگاه مینی بوس، جابجایی مسافران را از قزوین به استان های دیگر بر عهده خواهند داشت.
قهاری ادامه داد: با تشکیل ستاد نوروزی در این اداره کل به منظور ارائه خدمات جهت جابجایی مسافر و به منظور رضایتمندی مسافران در ایام نوروز، اطلاع‌رسانی لازم انجام و با نهادهای دست‌اندرکار به ویژه پلیس راه جهت کنترل شرایط لازم برای رانندگی، استانداردهای فنی وسایل‌ نقلیه عمومی مسافربری به ویژه ناوگان کمکی هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: تدابیر لازم جهت کنترل و نظارت محسوس و نامحسوس بر نحوه سرویس‌دهی به مسافران به منظور ارایه خدمات مناسب به مسافران علاوه بر نظارت فیزیکی، از طریق تلفن گویا، صندوق‌های انتقادات و پیشنهادات، طرح نظرسنجی، برقراری ارتباط با مسافران اتخاذ شده است.
 نوروز۹۸  تعداد ۱۱۲هزار و ۹۴مسافر  با ناوگان حمل و نقل عمومی استان قزوین جابجا شدند.

۴۶

کد خبر 1359055

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =